Sítě proti hmyzu zdarma

Dny
Hodin
Minut
Sekund
Akce již skončila.
Dvě mouchy jednou ranou

Okenní sítě proti hmyzu zdarma. Vyřešte dvě mouchy jednou ranou. Nechte si od nás nainstalovat plisé žaluzie nebo rolety den a noc do svého bytu či domu a radujte se z domácnosti bez otravné havěti. Jako bonus od nás zdarma dostanete sítě proti hmyzu do oken včetně montáže. 

Využijte naší akce, která trvá do odvolání. Akce se vztahuje na byty 2+1 a větší. Kontaktujte nás přes nezávazný formulář a užijte si domácnost bez mušek či komárů. Nárok na akci posuzuje přímo na místě náš montér. Akční nabídka je platná pouze při montáži plisé žaluzií nebo roletek den a noc do všech oken v bytě / rodinném domě.

 

Zaměření zdarma

na milimetr přesně

Záruka 2 - 4 roky

věříme v naši kvalitu

U vás do 48 hod

dbáme na rychlost

Hotově či kartou

plaťte dle libosti

Jsme profíci

pravidelně se školíme

Fotky z realizací

Mám zájem o akční nabídku

Jak jste s naší prací spokojeni?

Eva Prokešová
Spokojený zákazník
Google-reviews-logo
5/5

Velká rychlost zhotovení od objednání, to jsme ani nečekali???? šikovný montér skvěle odvedená práce jsem moc spokojená, vřele doporučuji????

Sylva O
Spokojený zákazník
Google-reviews-logo
5/5

Moc děkujeme Honzovi a Davidovi za super přístup. Zaměření do pár dní, realizace kus před termínem. S výsledkem jsme moc spokojeni.

Nezávazná poptávka

Vyhrajte roční předplatné Netflixu

Objednejte si u nás jakoukoli stínící techniku a automaticky budete zařazeni do soutěže o roční předplatné Netflixu zdarma!