☏ 553 400 340
ANO, VÁŽNĚ, SLEVA 30 % NA VŠE
Tohle tu ještě nebylo. Pořiďte si stylové stínění za hubičku.

Nejčastější dotazy

Přečtěte si nejčastěji kladené otázky. Ušetříme vám čas a peníze za provolaný kredit. Za dobu, co jsme na trhu, jsme posbírali nejčastěji kladené otázky našich zákazníků a sepsali na ně odpovědi. Nenašli jste se odpověď na svůj dotaz? Tak nám napište v chatu, na mail nebo zavolejte. Věříme, že na veškeré otázky ohledně sítí proti hmyzu nebo žaluzií najdete zde.

Podívejte se na nejčastěji kladené otázky

Záleží na spoustě faktorů. Záleží, jestli máte zájem o žaluzie, sítě proti hmyzu nebo rolety den a noc. Jednotlivé typy stínící techniky se pochopitelně cenově liší. Do ceny se promítají také rozměry. Cenu stanovíme až po našem zaměření zdarma a vyhotovení přesné cenové kalkulace na místě. Pokud nám dodáte alespoň orientační rozměry, jsme schopni vám říct orientační cenu. 

Téměř. Podívejte se na orientační mapku. Nevíte, jestli ve vašem městě montujeme? Kontaktujte nás.

Mapka_aktualizace

Jasně! Jinak by to ani nešlo. Vyrábíme přesně na míru. Nejprve zdarma zaměříme a uděláme cenovou kalkulaci na místě. Pokud s cenou souhlasíte, domluvíme termín montáže. 

Platba je možná kartou či hotovostí. Mrkněte do naší sekce Jak zaplatit.

Protože jezdíme téměř po celé ČR. Máme nejlepší ceny na trhu. Nabízíme až 48 měsíční záruku. Instalujeme stínící techniku na míru. Zaměřujeme zdarma. Naši montéři jsou školení profíci. Máme přes 32 000 šťastných zákazníků. A hlavně nás to neskutečně baví! 

V naší nabídce najdete širokou nabídku žaluzií i trendy rolet. Poradíme si s vnitřnímvenkovním stínění. Cítíte se zahlceni širokou nabídkou? Domluvte si nezávazné zaměření zdarma – náš zkušený technik s vámi najde ideální řešení přesně pro vaše okna.

Sítě proti hmyzu instalujeme jak do oken tak do dveří. Sítě umíme dodat jak v pevné tak posuvné variantě. Posuvná varianta je příjemná na ovládání. Pevná je pro změnu nejoblíbenějším typem na trhu. Pro alergiky a náročnější zákazníky máme připravené i sítě proti pylu, které zadrží pylová zrnka a jsou 1000x tenčí než lidský vlas.

Stylová varianta stínící techniky do domácnosti a bestseller posledních let. Svou oblíbenost získaly zejména díky velmi snadné regulaci vcházejícího světla a trendy „zebra“ designu. Podívejte se na stránku s roletami den a noc a zjistěte víc!

vnitrni-zaluzie

Aby už žádný komár nepoletoval po vaší místnosti! Ochrana před nepříjemnou poletující havětí? Sítě proti hmyzu od nás! 

Úplně snadno! Pro nejsnazší poptávku jsme pro vás vytvořili poptávkový formulář. Najdete ho na samostatné stránce, nebo ve spodní části této stránky.

Děláme! Víme, jak moc je volný pohyb pro domácí mazlíčky důležitý. Proto jim přizpůsobujeme sítě proti hmyzu, aby mohli volným otvorem proskotačit ven a dovnitř bez obtíží. 

Rám sítí proti hmyzu je z hliníku a síť dle výběru. Sítí je více druhů, ale základem je konopné vlákno. Posléze do sítí přidáváme pevnostní materiály dle toho, jestli mají být odolné např. vůči domácím mazlíčkům.

Nejste spokojení s naší prací? To nás mrzí. Napravíme to! Využijte reklamační formulář a obratem se tomu začneme věnovat.

Využijte náš kontaktní formulář.

Napište mail na zakazky@zaluzieee.cz

V pracovní době volejte na +420 553 400 340 nebo pište na chat v pravém dolním rohu stránky. 

 

Recenzeee

Hodnocení našich zákazníků

Facebook-reviews (1)
Google-reviews-svg
Klára horáková
Spokojený zákazník

Klára Horáková

„Rychlá reakce na poptávku! Velice milý a ochotný technik Honza nám při zaměřování vše vysvětlil a pomohl nám s výběrem vhodných žaluzií dle našich poažadavků…“

5 star rating
Jiřina vitásková
Spokojený zákazník

Jiřina Vitásková

„Firmu doporučuji, pan Honza Lorenc zaměřil a žaluzie namontoval. Profesionální přístup. Jsme velice spokojeni.“

5 star rating
Klára horáková
Spokojený zákazník

Klára Horáková

„Rychlá reakce na poptávku! Velice milý a ochotný technik Honza nám při zaměřování vše vysvětlil a pomohl nám s výběrem vhodných žaluzií dle našich poažadavků…“

5/5
Jiřina vitásková
Spokojený zákazník

Jiřina Vitásková

„Firmu doporučuji, pan Honza Lorenc zaměřil a žaluzie namontoval. Profesionální přístup. Jsme velice spokojeni.“

5/5

Nezávazná poptávka

NEW: Nezávazná poptávka

Sleva 30 % na VŠE

Využijte časově omezené možnosti nakoupit se slevou 30 % na vše. Levněji už to nepůjde!