VALENTÝNSKÁ AKCE – sleva 10 % na veškeré vnitřní stínění
Užijte si Valentýna, jak se sluší a patří – v absolutním soukromí!

Nejčastější dotazy

Přečtěte si nejčastěji kladené otázky. Ušetříme vám čas a peníze za provolaný kredit. Za dobu, co jsme na trhu, jsme posbírali nejčastěji kladené otázky našich zákazníků a sepsali na ně odpovědi. Nenašli jste se odpověď na svůj dotaz? Tak nám napište v chatu, na mail nebo zavolejte. Věříme, že na veškeré otázky ohledně sítí proti hmyzu nebo žaluzií najdete zde.

Podívejte se na nejčastěji kladené otázky

Záleží na spoustě faktorů. Záleží, jestli máte zájem o žaluzie, sítě proti hmyzu nebo rolety den a noc. Jednotlivé typy stínící techniky se pochopitelně cenově liší. Do ceny se promítají také rozměry. Cenu stanovíme až po našem zaměření zdarma a vyhotovení přesné cenové kalkulace na místě. Pokud nám dodáte alespoň orientační rozměry, jsme schopni vám říct orientační cenu. 

Téměř. Montujeme od Ostravy po Chomutov. Pravidelně montujeme v PrazeStředočeském kraji. Dále jsme v těchto krajích: Moravskoslezský, Zlínský, Olomoucký, Jihomoravský, Pardubický, Plzeňský, LibereckýÚstecký. Nevíte, jestli ve vašem městě montujeme? Zavolejte nám a domluvíme se s vámi! Rádi přijedeme i na Vysočinu, do jižních Čech či do Karlovarského kraje. 

Jasně! Jinak by to ani nešlo. Vyrábíme přesně na míru. Nejprve zdarma zaměříme a uděláme cenovou kalkulaci na místě. Pokud s cenou souhlasíte, domluvíme termín montáže. 

Platba je možná kartou či hotovostí. Mrkněte do naší sekce Jak zaplatit.

Protože jezdíme téměř po celé ČR. Máme nejlepší ceny na trhu. Nabízíme až 48 měsíční záruku. Instalujeme stínící techniku na míru. Zaměřujeme zdarma. Naši montéři jsou školení profíci. Máme přes 32 000 šťastných zákazníků. A hlavně nás to neskutečně baví! 

Žaluzie na okna zevnitř i zvenčí. Horizontální žaluzie, vertikální žaluzie nebo žaluzie den a noc. Na výběr máte z mnoha typů. Žaluzie vám namontujeme v takových rozměrech, aby vám pasovaly do vaší domácnosti.

Sítě proti hmyzu instalujeme jak do oken tak do dveří. Sítě umíme dodat jak v pevné tak posuvné variantě. Posuvná varianta je příjemná na ovládání. Pevná je pro změnu nejoblíbenějším typem na trhu. Pro alergiky a náročnější zákazníky máme připravené i sítě proti pylu, které zadrží pylová zrnka a jsou 1000x tenčí než lidský vlas.

Stylová varianta stínící techniky do domácnosti. Velmi snadná regulace vcházejícího světla. Současný trend. Podívejte se na stránku s roletami den a noc.

Aby už žádný komár nepoletoval po vaší místnosti! Ochrana před nepříjemnou poletující havětí? Sítě proti hmyzu od nás! 

Úplně snadno! Pro nejsnazší poptávku jsme pro vás vytvořili poptávkový formulář. Najdete ho na samostatné stránce, nebo ve spodní části této stránky.

Děláme! Víme, jak moc je volný pohyb pro domácí mazlíčky důležitý. Proto jim přizpůsobujeme sítě proti hmyzu, aby mohli volným otvorem proskotačit ven a dovnitř bez obtíží. 

Rám sítí proti hmyzu je z hliníku a síť dle výběru. Sítí je více druhů, ale základem je konopné vlákno. Posléze do sítí přidáváme pevnostní materiály dle toho, jestli mají být odolné např. vůči domácím mazlíčkům.

Nejste spokojení s naší prací? To nás mrzí. Napravíme to! Zavolejte nám, sdělte nám, co se vám nelíbí a domluvíme se.
Zavolejte na +420 553 400 340 Napište mail na info@zaluzieee.cz Nebo nám napište na našem Facebooku či na chatu zde na stránce

Jak jste s naší prací spokojeni?

Eva Prokešová
Spokojený zákazník
Google-reviews-logo
5/5

Velká rychlost zhotovení od objednání, to jsme ani nečekali???? šikovný montér skvěle odvedená práce jsem moc spokojená, vřele doporučuji????

Sylva O
Spokojený zákazník
Google-reviews-logo
5/5

Moc děkujeme Honzovi a Davidovi za super přístup. Zaměření do pár dní, realizace kus před termínem. S výsledkem jsme moc spokojeni.

recenze

Hodnocení našich zákazníků

Facebook-reviews (1)
Google-reviews-svg
Klára horáková
Ověřený zákazník

Klára Horáková

„Rychlá reakce na poptávku! Velice milý a ochotný technik Honza nám při zaměřování vše vysvětlil a pomohl nám s výběrem vhodných žaluzií dle našich poažadavků…“

5 star rating
Jiřina vitásková
Ověřený zákazník

Jiřina Vitásková

„Firmu doporučuji, pan Honza Lorenc zaměřil a žaluzie namontoval. Profesionální přístup. Jsme velice spokojeni.“

5 star rating
Klára horáková
Ověřený zákazník

Klára Horáková

„Rychlá reakce na poptávku! Velice milý a ochotný technik Honza nám při zaměřování vše vysvětlil a pomohl nám s výběrem vhodných žaluzií dle našich poažadavků…“

5/5
Jiřina vitásková
Ověřený zákazník

Jiřina Vitásková

„Firmu doporučuji, pan Honza Lorenc zaměřil a žaluzie namontoval. Profesionální přístup. Jsme velice spokojeni.“

5/5

Nezávazná poptávka

NEW: Nezávazná poptávka

Valentýnská sleva 10 % na vnitřní stínění

Prožijte svátek všech zamilovaných v té správné atmosféře – při svíčkách a bez zvědavých pohledů od sousedů. Do 14. 2. pro vás máme akci na vnitřní stínění za výhodnější cenu

10%-sleva-valentyn