MÁME OTEVŘENO PO - PÁ 8:00 - 15:30
ZAVOLEJTE NÁM 553 400 340

Nejčastější dotazy

Přečtěte si nejčastěji kladené otázky. Ušetříme vám čas a peníze za provolaný kredit. Za dobu, co jsme na trhu, jsme posbírali nejčastěji kladené otázky našich zákazníků a sepsali na ně odpovědi. Nenašli jste se odpověď na svůj dotaz? Tak nám napište v chatu, na mail nebo zavolejte. Věříme, že na veškeré otázky ohledně sítí proti hmyzu nebo žaluzií najdete zde.

Podívejte se na nejčastěji kladené otázky

Záleží na spoustě faktorů. Záleží, jestli máte zájem o žaluzie, sítě proti hmyzu nebo rolety den a noc. Jednotlivé typy stínící techniky se pochopitelně cenově liší. Do ceny se promítají také rozměry. Cenu stanovíme až po našem zaměření zdarma a vyhotovení přesné cenové kalkulace na místě. Pokud nám dodáte alespoň orientační rozměry, jsme schopni vám říct orientační cenu. 

Téměř. Montujeme od Ostravy po Chomutov. Pravidelně montujeme v Praze a Středočeském kraji. Dále jsme v těchto krajích: Moravskoslezský, Zlínský, Olomoucký, Jihomoravský, Pardubický, Plzeňský, Liberecký a Ústecký. Nevíte, jestli ve vašem městě montujeme? Zavolejte nám a domluvíme se s vámi! Rádi přijedeme i na Vysočinu, do jižních Čech či do Karlovarského kraje. 

Jasně! Jinak by to ani nešlo. Vyrábíme přesně na míru. Nejprve zdarma zaměříme a uděláme cenovou kalkulaci na místě. Pokud s cenou souhlasíte, domluvíme termín montáže. 

Platba je možná kartou či hotovostí. Mrkněte do naší sekce Jak zaplatit.

Protože jezdíme téměř po celé ČR. Protože máme nejlepší ceny na trhu. Protože nabízíme až 48 měsíční záruku. Protože odebíráme žaluzie od největšího výrobce stínící techniky vůbec. Protože instalujeme stínící techniku pouze na míru. Protože nabízíme zaměření zdarma. Protože naši montéři jsou školení profíci. Protože v době pandemie koronaviru neustále nosíme ochranné pomůcky. Protože přijedem zaměřit rozměry do 48 hodin od poptávky. Protože nás to baví! 

Horizontální a vertikální. „Horizontálky“ jsou léta prověřeny trhem a lidi nedají dopustit na jejich funkčnost. „Vertikálky“ už dávno nepatří do kanceláří či veřejných prostor. Skvěle dekorativně působí i v domácnosti. 

Montujeme dveřní a okenní sítě proti hmyzu. Nabízíme je také v plisé materiálu. Dveřní sítě proti hmyzu nabízíme v pevné a rolovací variantě. Okenní sítě proti hmyzu montujeme buď napevno či rolovací. 

Stylová varianta stínící techniky do domácnosti. Velmi snadná regulace vcházejícího světla. Současný trend. Podívejte se na stránku s roletami den a noc.

Aby vám už nikdy nesvítilo do očí! Žaluzie jsou nejjednodušší způsob, jak regulovat přicházející světlo. Díky žaluziím budete doslova pán/paní slunce. Intenzitu slunečních paprsků budete 100% korigovat sami pomocí jednoduchého kuličkového řetízku. Můžete je vytahovat a stahovat po celé délce okna. Přesně dle potřeb. Žaluzie vypadají skvěle designově. Naopak, byla by škoda je doma nemít! 

Aby už žádný komár nepoletoval po vaší místnosti! Jediná 100% ochrana před nepříjemnou poletující havětí? Sítě proti hmyzu od nás! 

Úplně snadno! Pro nejsnazší poptávku jsme pro vás vytvořili poptávkový formulář. Najdete ho na samostatné stránce, nebo ve spodní části této stránky.

Děláme! Víme, jak moc je volný pohyb pro domácí mazlíčky důležitý. Proto jim přizpůsobujeme sítě proti hmyzu, aby mohli volným otvorem proskotačit ven a dovnitř bez obtíží. 

Horizontální žaluzie vyrábíme z hliníku. Vertikální jsou z látky. 

Rám sítí proti hmyzu je z hliníku a síť dle výběru. Sítí je více druhů, ale základem je konopné vlákno. Posléze do sítí přidáváme pevnostní materiály dle toho, jestli mají být odolné např. vůči domácím mazlíčkům.

Nejste spokojení s naší prací? To nás mrzí. Napravíme to! Zavolejte nám, sdělte nám, co se vám nelíbí a domluvíme se.

Zavolejte na +420 605 248 499

Napište mail na info@zaluzieee.cz

Nebo nám napište na našem Facebooku či na chatu zde na stránce

Zaměření dveřních sítí proti hmyzu zdarma

Jsme profesionálové. Proto odvedeme 100% práci od prvního kontaktu po finální montáž. Proto nabízíme zaměření rozměrů zdarma. Tím, že si rozměry zaměříme sami neseme 100% odpovědnost.

Rozměry na dveřní sítě proti hmyzu si můžete zaměřit sami. Poté nám pouze sdělíte rozměry a my přijedeme na finální montáž. Nicméně je zde riziko, že finální rozměry budou o pár milimetrů odlišné. Řešení takové komplikace je nepříjemné jak z hlediska financí, času, tak logistiky. Proto nabízíme, že k vám v první fázi realizace zdarma přijedeme a zaměříme. Rozhodnutí je na vás. 

Rádi byste i jiný typ sítí proti hmyzu? Máme plisé sítě nebo okenní sítě.

Jak jste s naší prací spokojeni?

Pavel TP Trojánek
Pavel TP Trojánek
Read More
Milá zákaznická podpora, profesionální servis, kvalitní výrobky. Děkujeme!
Veronika Cabúková
Veronika Cabúková
Read More
Parádní a rychlá komunikace :). Rychle přijeli, vyměřili, vyhotovili a včera nainstalovali :). Za mě spokojenost jsou krásné :).
Martin Novotný
Martin Novotný
Read More
Skvělý přistup, rychlé jednání a hlavně skvěle odvedená práce !
Veronika Podešvová
Veronika Podešvová
Read More
Rychlá komunikace, skvělý přístup👌😎 můžu jen doporučit, děkuji kluci!
Previous
Next

Získejte difuzér ZDARMA

pokud si objednáte stínící techniku za více než 20 000 Kč, dostanete od nás difuzér zdarma

Stačí jediné. Aby hodnota objednávky byla vyšší než 20 000 Kč. Nechte si zkrášlit interiér difuzérem a dýchejte čerstvý vzduch.