Akční nabídky

Netflix
❗Akce platná do 31.10.❗

Vyhrajte roční předplatné Netflixu

Objednejte si u nás jakoukoli stínící techniku a automaticky budete zařazeni do soutěže o roční předplatné Netflixu zdarma.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, my se vám do 48 hodin ozveme a dohodneme se na zaměření. Cenovou nabídku a zaměření máte zcela zdarma.

2+1 zdarma
❗Platnost do odvolání❗

2+1 zdarma aneb vyberte si svoji slevu

Pořiďte si roletky den a noc a my vám dáme sítě proti hmyzu zdarma. Čím více objednáte, tím více dostanete sítí proti hmyzu. Klikněte na tlačítko „zobrazit“ a zjistěte, na jakou slevu máte nárok. 

Vybavte si pohodlně svůj interiér a vyřešte 2 problémy naráz. Pohodlně a jednoduše.

 

sleva až 20 % na vybrané produkty
❗Platnost do odvolání❗

Výprodej žaluzií

Víme, jak je povánoční doba finančně náročná. Peněženka dostává zabrat. My jsme se rozhodli, že vaší peněžence ulevíme. Připravili jsme si pro vás slevy na interiérové stínění. Vyberte si vhodný produkt a užijte si rok 2022 s novým stínění. 

Zaměření u vás doma stihneme do 48 hodin a cenovou kalkulaci s nabídkou od nás máte zdarma. Výprodej platí až do odvolání.

 

Dvě mouchy jednou ranou
❗Platnost do odvolání❗

Sítě proti hmyzu zdarma k plisé žaluziím nebo roletám den a noc

Zabijte dvě mouchy jednou ranou. Nechte si domů nainstalovat plisé žaluzie nebo rolety den a noc a jako bonus vám zdarma namontujeme okenní sítě proti hmyzu. Vyřešte dva problémy naráz. 

Akce do odvolání a vztahuje se na byty dispozičně větší než 2+1. Kontaktujte nás přes náš nezávazný formulář. Sítě poskytujeme zdarma při montáži do plisé žaluzií či rolet den a noc do všech oken v bytě či domě. Přímo na místě posoudí nárok na akci náš montér.

Výměna
❗Platnost do odvolání❗

Výměna žaluzií - demontáž ZDARMA

Nechte si od nás demontovat staré žaluzie zcela ZDARMA. K tomu staré žaluzie šetrně zlikvidujeme za vás. Nemusíte se tak o nic starat. Objednejte si naše žaluzie a staré vám demontujeme. Takhle jednoduché to je. Žádný háček ani chyták v tom není. Akce se vztahuje i na výměnu žaluzií za plisé žaluzie nebo za textilní rolety den a noc.

  • objednejte si naše žaluzie
  • staré vám demontujeme
  • staré za vás šetrně zlikvidujeme
Difuzéry zdarma
❗Platí pouze do 31.8❗

2x difuzér zdarma

Při objednávce nad 8 000 Kč od nás dostanete dárek v podobě 2 moderních difuzérů BEWIT FAVORIT 300 ML. Nastavte si pohodlně stínění a udělejte něco pro své zdraví. 

Díky difuzérům uděláte něco důležitého pro své zdraví. Stačí přidat 4-6 kapek esenciálních olejů do 300 ml vody a z vaší místnosti se stane vonná oáza. Objednávkou nad 8 000 Kč získáte difuzér BEWIT FAVORIT 300 ML.

Venkovni_zaluzie
❌ AKCE JIŽ SKONČILA ❌

Venkovní žaluzie: kapacita na max. 5 realizací

Pouze 5 realizací. Ano. Přesně takovou máme momentálně kapacitu na montáž venkovních žaluzií. Chytněte si svoje místo včas a užívejte si pohled na elegantně zastíněná okna ve vašem domu. Venkovní žaluzie jsou skvělý exteriérový prvek. Vašemu domu dodávají punc modernosti a elegance. 

K tomu mají výrazné termoregulační schopnosti. Venkovní žaluzie je mnohem účinnější než její interiérová kolegyně. Zavřená venkovní žaluzie zadrží přes 90 % sluneční energie. V interiéru je tak příjemně a nepřipadáte si jak v sauně. Chytněte si pro sebe jedno z 5 míst. Stačí vyplnit náš jednoduchý poptávkový formulář níže. 

1080x1350
❌ AKCE JIŽ SKONČILA ❌

5+1 horizontální žaluzie ZDARMA

Pořiďte si na svá okna naše horizontální žaluzie. Na šesté okno vám je namontujeme ZDARMA. Akce se vztahuje pouze na Ostravu. Akci je tak ideální využít třeba v bytě, kam jste se právě přestěhovali nebo v rodinném domě, který má více oken. 

Horizontální žaluzie patří mezi nejčastěji montovanou stínící techniku. Vyznačují se spolehlivostí a stálostí v čase. Žádný jiný materiál není na českých oknech tak oblíbený, jako právě „horizontálky„.

 

Zaměření zdarma

na milimetr přesně

Záruka 2 - 4 roky

věříme v naši kvalitu

U vás do 48 hod

dbáme na rychlost

Hotově či kartou

plaťte dle libosti

Jsme profíci

pravidelně se školíme

Jak jste s naší prací spokojeni?

Eva Prokešová
Spokojený zákazník
Google-reviews-logo
5/5

Velká rychlost zhotovení od objednání, to jsme ani nečekali???? šikovný montér skvěle odvedená práce jsem moc spokojená, vřele doporučuji????

Sylva O
Spokojený zákazník
Google-reviews-logo
5/5

Moc děkujeme Honzovi a Davidovi za super přístup. Zaměření do pár dní, realizace kus před termínem. S výsledkem jsme moc spokojeni.

Nezávazná poptávka

Vyhrajte roční předplatné Netflixu

Objednejte si u nás jakoukoli stínící techniku a automaticky budete zařazeni do soutěže o roční předplatné Netflixu zdarma!