MÁME OTEVŘENO PO - PÁ 8:00 - 15:30
ZAVOLEJTE NÁM 553 400 340

Akční nabídky

Difuzér zdarma - 768x960
NEJNOVĚJŠÍ AKCE! Platnost do odvolání.

Difuzér zdarma

Při objednávce nad 20 000 Kč od nás dostanete dárek. A můžete si vybrat, jestli to bude difuzér. Oboje vám parádně zkrášlí interiér.

Díky difuzéru uděláte něco důležitého pro své zdraví. Stačí přidat 4-6 kapek esenciálních olejů do 300 ml vody a z vaší místnosti se stane vonná oáza. Objednávkou nad 20 000 Kč získáte difuzér BEWIT FAVORIT 300 ML.

2+1 zdarma
NEJNOVĚJŠÍ AKCE! Platnost do odvolání.

2+1 zdarma aneb vyberte si svoji slevu

Pořiďte si roletky den a noc a my vám dáme sítě proti hmyzu zdarma. Čím více objednáte, tím více dostanete sítí proti hmyzu. Klikněte na tlačítko „zobrazit“ a zjistěte, na jakou slevu máte nárok. 

 

sleva až 20 % na vybrané produkty
Platnost do: Do odvolání

Výprodej žaluzií

Víme, jak je povánoční doba finančně náročná. Peněženka dostává zabrat. My jsme se rozhodli, že vaší peněžence ulevíme. Připravili jsme si pro vás slevy na interiérové stínění. Vyberte si vhodný produkt a užijte si rok 2022 s novým stínění. 

Zaměření u vás doma stihneme do 48 hodin a cenovou kalkulaci s nabídkou od nás máte zdarma. Výprodej platí do odvolání.

 

dvě mouchy jednou ranou
Platnost do: Do odvolání

Sítě proti hmyzu zdarma k plisé žaluziím nebo roletám den a noc

Zabijte dvě mouchy jednou ranou. Nechte si domů nainstalovat plisé žaluzie nebo rolety den a noc a jako bonus vám zdarma namontujeme okenní sítě proti hmyzu. Vyřešte dva problémy naráz. 

Akce do odvolání a vztahuje se na byty dispozičně větší než 2+1. Kontaktujte nás přes náš nezávazný formulář. Sítě poskytujeme zdarma při montáži do plisé žaluzií či rolet den a noc do všech oken v bytě či domě. Přímo na místě posoudí nárok na akci náš montér.

Výměna
Platnost do odvolání.

Výměna žaluzií - demontáž ZDARMA

Nechte si od nás demontovat staré žaluzie zcela ZDARMA. K tomu staré žaluzie šetrně zlikvidujeme za vás. Nemusíte se tak o nic starat. Objednejte si naše žaluzie a staré vám demontujeme. Takhle jednoduché to je. Žádný háček ani chyták v tom není. Akce se vztahuje i na výměnu žaluzií za plisé žaluzie nebo za textilní rolety den a noc.

  • objednejte si naše žaluzie
  • staré vám demontujeme
  • staré za vás šetrně zlikvidujeme
Venkovni_zaluzie
AKCE JIŽ SKONČILA

Venkovní žaluzie: kapacita na max. 5 realizací

Pouze 5 realizací. Ano. Přesně takovou máme momentálně kapacitu na montáž venkovních žaluzií. Chytněte si svoje místo včas a užívejte si pohled na elegantně zastíněná okna ve vašem domu. Venkovní žaluzie jsou skvělý exteriérový prvek. Vašemu domu dodávají punc modernosti a elegance. 

K tomu mají výrazné termoregulační schopnosti. Venkovní žaluzie je mnohem účinnější než její interiérová kolegyně. Zavřená venkovní žaluzie zadrží přes 90 % sluneční energie. V interiéru je tak příjemně a nepřipadáte si jak v sauně. Chytněte si pro sebe jedno z 5 míst. Stačí vyplnit náš jednoduchý poptávkový formulář níže. 

1080x1350
AKCE JIŽ SKONČILA

5+1 horizontální žaluzie ZDARMA

Pořiďte si na svá okna naše horizontální žaluzie. Na šesté okno vám je namontujeme ZDARMA. Akce se vztahuje pouze na Ostravu. Akci je tak ideální využít třeba v bytě, kam jste se právě přestěhovali nebo v rodinném domě, který má více oken. 

Horizontální žaluzie patří mezi nejčastěji montovanou stínící techniku. Vyznačují se spolehlivostí a stálostí v čase. Žádný jiný materiál není na českých oknech tak oblíbený, jako právě „horizontálky„.

 

Zaměření zdarma

za nabídku a naměření neplatíte

Záruka 2 - 4 roky

věříme v naši kvalitu

U vás do 48 hod

dbáme na rychlé dodání

Plaťte hotově či kartou

terminál máme vždy s sebou

Profesionalita

naši montéři jsou školení profíci

Jak jste s naší prací spokojeni?

Pavel TP Trojánek
Pavel TP Trojánek
Read More
Milá zákaznická podpora, profesionální servis, kvalitní výrobky. Děkujeme!
Veronika Cabúková
Veronika Cabúková
Read More
Parádní a rychlá komunikace :). Rychle přijeli, vyměřili, vyhotovili a včera nainstalovali :). Za mě spokojenost jsou krásné :).
Martin Novotný
Martin Novotný
Read More
Skvělý přistup, rychlé jednání a hlavně skvěle odvedená práce !
Veronika Podešvová
Veronika Podešvová
Read More
Rychlá komunikace, skvělý přístup👌😎 můžu jen doporučit, děkuji kluci!
Previous
Next

Získejte difuzér ZDARMA

pokud si objednáte stínící techniku za více než 20 000 Kč, dostanete od nás difuzér zdarma

Stačí jediné. Aby hodnota objednávky byla vyšší než 20 000 Kč. Nechte si zkrášlit interiér difuzérem a dýchejte čerstvý vzduch.