VÝPRODEJ: SLEVY AŽ 50 %
Pořiďte si stylové žaluzie v naší zvýhodněné nabídce.

O nás

Odkud jsme se vzali?

Znáte to, když si vybavujete domácnost a chcete, aby všechno vypadalo jako ze škatulky? Měli jsme to stejně. Včetně žaluzií, které nikde neprosvítají, nepřečuhují a nezamotávají se. Ukázalo se, že sehnat takové není vůbec snadné. Tak jsme se rozhodli s tím něco udělat. Začali jsme v Ostravě, odkud pocházíme. Dnes jsme česká jednička v interiérovém stínění a najdete nás všude po republice.

Tym-zaluzie
Montaz

Preciznost je naše druhé jméno

Baví nás promýšlet věci do detailu. Z hlediska funkčnosti, ale i designu. Operujeme ve dvou fázích. V té první vám zaměříme okna a obhlédneme interiér. Na základě svých zkušeností získáme přesnou představu o tom, jaké stínění vám doporučit. Na míru vyrobené žaluzie nebo rolety pak odborně namontujeme. Teprve když všechno sedí a lícuje, je to pro nás hotovo. Teprve pak si můžeme odškrtnout další úspěšný den v práci.

Vytváříme teplo domova

Co za tím vším stojí? Přinášíme pohodlí a soukromí do každé místnosti. Tak, jako jsme si to přáli my. Službou na klíč vám navíc šetříme čas, abyste se mohli věnovat svým blízkým a koníčkům. Chápeme, že řemeslná práce je stejně důležitá jako precizní plánování a kvalitní komunikace.

Den-noc

O vaše stínění se stará náš tým. Seznamteee se

Ze zákulisí Žaluzieee

Recenzeee

Hodnocení našich zákazníků

4.6
4.6/5

Nezávazná poptávka

NEW: Nezávazná poptávka

Ještě jedna věc…

Děkujeme za odeslání formuláře. Naši kolegové Vám budou v nejbližší době volat, a to z telefonního čísla s předvolbou 553 400 xxx. Abychom Vám stínili co nejdříve, buďte prosím na příjmu.

Upozorňujeme, že pro zrychlení celého procesu Vám můžeme volat i mimo běžnou pracovní dobu, tedy o víkendu nebo o svátcích. Jde nám jen o domluvení termínu nezávazné schůzky – zabere to sotva minutku.

Ve Vašem emailu najdete shrnutí odeslaných informací.

Výprodej

Pořiďte si stínění v jedinečné akční nabídce. Nakoupíte ho teď výhodně se SLEVOU až 50 %.