Žaluzie

V poměru cena/výkon jsou „horizontálky“ jasný vítěz. Spousta barev a ještě více možností. Při zdravé údržbě a šetrné manipulaci vydrží i 10 let. Vrtají se na zasklívací lištu, aby nebyl okenní rám poškozen. Bezkonkurenční jednička ve stínící technologii na trhu.  V ČR je málo domácností, ve kterých by horizontální žaluzie nebyly. A my jsme rádi, že na této statistice máme lví podíl! 

Že vertikální žaluzie patří do kanceláří? Tenhle mýtus můžete pustit z hlavy! Čím dál oblíbenější varianta stínění v domácnostech má spoustu variant a barev. Jednoduše se ovládají a ještě jednodušeji udržují. Vrtají se do stropu či nad okna. Vertikální žaluzie ale nemusíte využít jen na stínění proti sluníčku. Skvěle slouží k oddělení místností. „Vertikálky“ jsou elegantní doplněk interiéru jednoduchý na manipulaci a údržbu. 

Látkové žaluzie Plisé

Elegance a působivý dekorativní prvek. Látkové plisé žaluzie představují impozantní a estetický způsob stínění v domácnosti. Plisé je skládaná látková žaluzie. Tento druh stínění je možné stahovat po obou stranách a my ho instalujeme přímo na míru. Díky tomu se tak stává praktickým a stylovým řešením pro všechny typy oken. Ať už má okno jakkoliv atypický tvar, látková plisé žaluzie na něj padne jak ulitá.

Jak jste s naší prací spokojeni?

Pavel TP Trojánek
Pavel TP Trojánek
celý text
Milá zákaznická podpora, profesionální servis, kvalitní výrobky. Děkujeme!
Veronika Cabúková
Veronika Cabúková
celý text
Parádní a rychlá komunikace :). Rychle přijeli, vyměřili, vyhotovili a včera nainstalovali :). Za mě spokojenost jsou krásné :).
Martin Novotný
Martin Novotný
celý text
Skvělý přistup, rychlé jednání a hlavně skvěle odvedená práce !
Veronika Podešvová
Veronika Podešvová
celý text
Rychlá komunikace, skvělý přístup👌😎 můžu jen doporučit, děkuji kluci!
Previous
Next

NOVINKA! Nově nabízíme také rolety den a noc.

Rolety den a noc jsou oblíbená a stylová varianta žaluzií. Zaměření je ZADARMO!

Zavolejte nám na 605 24 84 99 !

Jsme téměř v celé ČR.