☏ 553 400 340
VÝPRODEJ: SLEVY AŽ 50 %
Pořiďte si stylové žaluzie v naší zvýhodněné nabídce.

Montujemeee rolety a žaluzie - Třinec

Vaše staré žaluzie už za moc nestojí? Špatně se vytahují, prosvítají a raději místo nich používáte záclony a závěsy? Jsme tu, abychom vám pomohli s tím něco udělat. Zařídíme vše, od zaměření až po přivrtání posledního šroubku.

Do 48 hodin od chvíle, kdy se spojíme, budeme u vás. Společně probereme situaci, vybereme to pravé stínění a zaměříme okna. To celé zdarma.

Když si objednávku potvrdíme, přijedeme vám žaluzie nebo rolety odborně namontovat. Díky tomu budete mít jistotu, že bude vše perfektně lícovat. Pokud ne, můžete kdykoliv uplatnit záruku, která trvá 2-4 roky podle typu produktu.

Chceme, abyste to doma měli hezké a cítili se tam dobře. Svoji práci děláme s láskou a každou montáž bereme tak, jako by byla v našem vlastním obýváku..

Trinec monter
4.6
4.6/5

U vás do 48 hod​

dojedeme v expresním čase

Zaměření zdarma

zaměříme a poradíme s výběrem

Široká nabídka

vyberete si přímo ze vzorníku

Výroba na míru

najdeme řešení i pro vaše okna

Záruka 2 - 4 roky​

garantujeme kvalitu a servis

Roleeety a žaluzieee Třinec a okolí

Třinec je pestré město, které má hodně co nabídnout. Werk Arena, lesopark, Gorolské slavnosti. A mohli bychom pokračovat.

I proto ho máme moc rádi a baví nás tu při každé návštěvě objevovat nová místa. Staré Město máme zmáknuté, ale rádi jezdíme i do Konské, Lyžbic nebo do blízkého okolí.

A s potěšením dorazíme i k vám, když si vyplníte náš kontaktní formulář. My se vám ozveme, domluvíme si první schůzku a cesta ke stylovému novému stínění může začít.

Třinec

Stínící technika - Třinec i okolí

Našeee výhody

ROLETY ČI ŽALUZIE NA MÍRU UDĚLÁME I VÁM

Naši montéři k vám osobně přijedou, zaměří vše potřebné na milimetr přesně a poradí vám s výběrem vhodné varianty stínění, barvy i materiálu. Poté proběhne výroba na míru a následná montáž žaluzií.

Bezplatné zaměření v Třinci provádíme už do 48 hodin.

Naše realizaceee

Naše práce mluví za nás. Za sebou máme už více než 30 000 realizací všude po republice. Jak se povedly? Podívejte se!

Třinec máme pod palcem

A montujeme i v téměř celém Moravskoslezském kraji

Recenzeee

Hodnocení našich zákazníků

4.6
4.6/5

Nezávazná poptávka

NEW: Nezávazná poptávka

Ještě jedna věc…

Děkujeme za odeslání formuláře. Naši kolegové Vám budou v nejbližší době volat, a to z telefonního čísla s předvolbou 553 400 xxx. Abychom Vám stínili co nejdříve, buďte prosím na příjmu.

Upozorňujeme, že pro zrychlení celého procesu Vám můžeme volat i mimo běžnou pracovní dobu, tedy o víkendu nebo o svátcích. Jde nám jen o domluvení termínu nezávazné schůzky – zabere to sotva minutku.

Ve Vašem emailu najdete shrnutí odeslaných informací.

Výprodej

Pořiďte si stínění v jedinečné akční nabídce. Nakoupíte ho teď výhodně se SLEVOU až 50 %.