☏ 553 400 340
VÝPRODEJ: SLEVY AŽ 50 %
Pořiďte si stylové žaluzie v naší zvýhodněné nabídce.

Montáž plisé žaluzií u pana Václava v Paskově

Recenze hvězdy

Plisé se mi líbí i díky té čistotě, nikde nic nevisí, vytahuji si je přesně kam potřebuji.

Klient

Pan Václav

Město

Paskov

Počet oken

10

Typ stínění

Plisé žaluzie

Přečtěteee si, jak montáž proběhla

Realizace u pana Václava v Paskově

Často se nám stane, že doma chceme mít přes den soukromí, ale zatažení žaluzií znamená nedostatek světla. Požadavek pana Václava byl, aby doma nemusel dělat kompromisy a mohl si užít obojího.

Jediné stínění, které beze zbytku splňuje tyto požadavky, jsou plisé žaluzie. Můžete je vytahovat odspoda nahorů, takže na vás zvenku nebude vidět, a přitom budete mít pořád dostatek denního světla. To podpoříte i výběrem světlé látky.

Jak to probíhalo? Nahlédněteee do zákulisí

Recenzeee klienta

Jedním slovem – paráda. Chlapi to měli hotový raz dva, skoro jsem o nich nevěděl, a to mi montovali žaluzie na 10 oken. Plisé se mi líbí i díky té čistotě, nikde nic nevisí, vytahuji si je přesně kam potřebuji. Určitě bych do toho šel znovu.

4.6
4.6/5

Plisé žaluzie

Plisé žaluzie, známé také jako plisé rolety, jsou jedničkou pro moderní domovy. Díky kombinaci dvou látek umožňují denní i noční stínění a z naší nabídky mají nejdelší trvanlivost. Ovládají se snadno a bez šňůrek a hodí se i na atypická okna.

Recenzeee

Hodnocení našich zákazníků

4.6
4.6/5

Nezávazná poptávka

NEW: Nezávazná poptávka

Ještě jedna věc…

Děkujeme za odeslání formuláře. Naši kolegové Vám budou v nejbližší době volat, a to z telefonního čísla s předvolbou 553 400 xxx. Abychom Vám stínili co nejdříve, buďte prosím na příjmu.

Upozorňujeme, že pro zrychlení celého procesu Vám můžeme volat i mimo běžnou pracovní dobu, tedy o víkendu nebo o svátcích. Jde nám jen o domluvení termínu nezávazné schůzky – zabere to sotva minutku.

Ve Vašem emailu najdete shrnutí odeslaných informací.

Výprodej

Pořiďte si stínění v jedinečné akční nabídce. Nakoupíte ho teď výhodně se SLEVOU až 50 %.