VÝPRODEJ: SLEVY AŽ 50 %
Pořiďte si stylové žaluzie v naší zvýhodněné nabídce.

Montáž roletek den a noc u Miroslava Lonera

Recenze hvězdy

S klukama jsem se i zasmál, což jsem nečekal - jsou to sympaťáci.

Klient

Miroslav Loner

Město

Šárovcova Lhota

Počet oken

5

Typ stínění

Roletky den a noc a střešní roletky

Přečtěteee si, jak montáž proběhla

Realizace u Miroslava Lonera

Zadání od Miroslava znělo jasně: odstínit kuchyni, obývák a hlavně ložnici tak, aby ho nemohli okukovat sousedi. Zvolili jsme roletky den a noc na klasická okna a textilní rolety na okna střešní.

Díky přesnému zaměření jsme mohli roletky den a noc nainstalovat tak, aby neodstávaly od okna ani při jeho otevření. Není sem tak vidět z žádné strany. Většina komponentů je navíc vyrobena z kvalitního hliníku. Krycí lišty u textilních rolet na střešní okno zajišťují, že vždy drží na okně a neprověšují se.

Jak to probíhalo? Nahlédněteee do zákulisí

Recenzeee klienta

Od kluků ze Žaluzieee jsem si nechal namontoval rolety den a noc a střešní rolety. Měli to hotové asi za dvě hodinky. S klukama jsem se i zasmál, což jsem nečekal – jsou to sympaťáci. S výsledkem jsem spokojen, konečně nás nebudou očumovat sousedi.

4.6
4.6/5

Rolety den a noc

Rolety den a noc (známe i jako žaluzie den a noc) jsou oblíbenou stylovou variantou do rodinných domů. Snoubí v sobě kvalitu žaluzií a tradičních rolet. Velmi snadno se čistí a prach opadává sám při běžném používání. Zároveň umožňují nastavit výšku mezery, přes kterou chceme, aby světlo procházelo. Přizpůsobíte si je tak sobě na míru. Intenzita světla v místnosti se odvíjí od světlosti látky. Už žádné rušivé světlo pouličních lamp uprostřed noci!

Recenzeee

Hodnocení našich zákazníků

4.6
4.6/5

Nezávazná poptávka

NEW: Nezávazná poptávka

Ještě jedna věc…

Děkujeme za odeslání formuláře. Naši kolegové Vám budou v nejbližší době volat, a to z telefonního čísla s předvolbou 553 400 xxx. Abychom Vám stínili co nejdříve, buďte prosím na příjmu.

Upozorňujeme, že pro zrychlení celého procesu Vám můžeme volat i mimo běžnou pracovní dobu, tedy o víkendu nebo o svátcích. Jde nám jen o domluvení termínu nezávazné schůzky – zabere to sotva minutku.

Ve Vašem emailu najdete shrnutí odeslaných informací.

Výprodej

Pořiďte si stínění v jedinečné akční nabídce. Nakoupíte ho teď výhodně se SLEVOU až 50 %.