☏ 553 400 340
VÝPRODEJ: SLEVY AŽ 50 %
Pořiďte si stylové žaluzie v naší zvýhodněné nabídce.

Montáž sítí proti hmyzu u Moniky Bagárové

Recenze hvězdy

Máme poměrně velký dům, 6+kk. 4 hodinky stačily k tomu, aby se vše zrealizovalo.

Klient

Monika Bagárová

Město

U Brna

Velikost domu

Dům 6+kk

Typ stínění

Sítě proti hmyzu

Přečtěteee si, jak montáž proběhla

Realizace u Moniky Bagárové

Monika si přála prožít krásné léto bez hmyzu. Jako řešení jsme zvolili tři typy sítí: pevné sítě, posuvné sítě a plisé sítě. Posuvné sítě se skvěle hodí do francouzských oken, kterými se díky tomu dá procházet. Plisé sítě jsou zase ideální do dveří na terasu, protože se dají rozvíjet jako harmonika a zároveň jsou bytelné.

Barvy rámů sítí jsme sladili s barvou oken. Díky tomu jde o řešení nejen funkční, ale i estetické. Sítě tak nijak nenarušují zavedený dojem z interiéru, naopak ho zcela přirozeně umocňují.

Jak to probíhalo? Nahlédněteee do zákulisí

Přehrát video o Reels_1 (1)
Přehrát video o Reels_2 (1)
Přehrát video o Reels_3
Přehrát video o Reels_4 (1)
Přehrát video o Reels_5
Přehrát video o Reels_6

Recenzeee klienta

Musím říct, že mě překvapilo, jak to bylo rychlé. Přijde tým lidí, kteří to všechno vytvoří sami, nepotřebují vás k tomu. My máme poměrně velký dům, 6+kk. 4 hodinky stačily k tomu, aby se vše zrealizovalo. Takže už se těším na to léto venku s tím pohodlím, že můžeme mít otevřený balkón, terasu a nevlítne nám sem nic.

4.6
4.6/5

Prémiové sítě - pliseee

Plisé sítě proti hmyzu v sobě snoubí moderní vzhled a vysokou funkčnost. Při složení jen minimálně snižuje plochu okna. Veškeré sítě vyrábíme a montujeme na míru zákazníkovi. Mezi hlavní výhody patří snadná manipulace. Umožnění bezbariérového přístupu patří mezi další z předností. Proč doslova nezabít dvě mouchy jednou ranou? 100% se ochránit proti hmyzu a zároveň dodat exteriéru moderní nádech.

Recenzeee

Hodnocení našich zákazníků

4.6
4.6/5

Nezávazná poptávka

NEW: Nezávazná poptávka

Ještě jedna věc…

Děkujeme za odeslání formuláře. Naši kolegové Vám budou v nejbližší době volat, a to z telefonního čísla s předvolbou 553 400 xxx. Abychom Vám stínili co nejdříve, buďte prosím na příjmu.

Upozorňujeme, že pro zrychlení celého procesu Vám můžeme volat i mimo běžnou pracovní dobu, tedy o víkendu nebo o svátcích. Jde nám jen o domluvení termínu nezávazné schůzky – zabere to sotva minutku.

Ve Vašem emailu najdete shrnutí odeslaných informací.

Výprodej

Pořiďte si stínění v jedinečné akční nabídce. Nakoupíte ho teď výhodně se SLEVOU až 50 %.