☏ 553 400 340
VÝPRODEJ: SLEVY AŽ 50 %
Pořiďte si stylové žaluzie v naší zvýhodněné nabídce.

Montáž žaluzií v dětském domově

Recenze hvězdy
Logo školy

Profesionalita, kvalita, servis, prostě super!

Klient

Dětský domov

Město

Ostrava

Počet

578 oken

Typ stínění

Horizontální žaluzie

Přečtěte si, jak montáž proběhla

Realizace v dětském domově

Děti jsou na množství světla v místnosti vždy citlivější. Proto jsme chtěli najít řešení, které umožní ho efektivně regulovat. Volba tak padla na klasické horizontální žaluzie. Díky těm se dá intenzita osvětlení nastavit prakticky libovolně. Jejich čistý design je navíc ideální pro vytvoření příjemné atmosféry. Dalším plusem je rozhodně snadné ovládání a také údržba.

Instalace žaluzií v instituci, jako je dětský dům, je pro nás vždycky výzvou. Chceme ukázat, že stínění může mít pozitivní vliv na prostředí a atmosféru. A věříme, že se nám to v tomto případě povedlo.

Jak to probíhalo? Nahlédněteee do zákulisí

Recenzeee klienta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Logo školy
4.6
4.6/5

Náš BEEESTSELLER

Roleta den a noc umožňuje nastavit si množství světla v místnosti díky kombinaci průhledných a neprůhledných pruhů. Poskytuje soukromí, a přitom ponechává prostor svěží a vzdušný.

Recenzeee

Hodnocení našich zákazníků

4.6
4.6/5

Nezávazná poptávka

NEW: Nezávazná poptávka

Ještě jedna věc…

Děkujeme za odeslání formuláře. Naši kolegové Vám budou v nejbližší době volat, a to z telefonního čísla s předvolbou 553 400 xxx. Abychom Vám stínili co nejdříve, buďte prosím na příjmu.

Upozorňujeme, že pro zrychlení celého procesu Vám můžeme volat i mimo běžnou pracovní dobu, tedy o víkendu nebo o svátcích. Jde nám jen o domluvení termínu nezávazné schůzky – zabere to sotva minutku.

Ve Vašem emailu najdete shrnutí odeslaných informací.

Výprodej

Pořiďte si stínění v jedinečné akční nabídce. Nakoupíte ho teď výhodně se SLEVOU až 50 %.