MÁME OTEVŘENO PO - PÁ 8:00 - 15:30
ZAVOLEJTE NÁM 553 400 340

Jak vybrat síť proti hmyzu?

Komáři, mouchy, vosy, včely – ti domů nepatří. A zrovna jim stačí tak málo. Na 10 sekund otevřete okno a máte o večerní zábavu postaráno. Jenže v teplých letních večerech větrat a svítit zároveň, aniž byste doma nemuseli čelit otravné havěti? Řešením jsou kvalitní a bytelné sítě proti hmyzu. Montáž žaluzií děláme na míru a umíme je montovat jak na okna tak na dveře. 

 

Vybrat si můžete ze 6 typů sítí – pevné okenní sítě rámové, pevné dveřní sítě rámové, rolovací sítě, plisé sítě dveřní, sítě proti pylu a posuvné sítě dveřní. 

V přehledné tabulce níže najdete srovnání jednotlivých typů sítí proti hmyzu.

Typ produktuKam se hodí?ÚdržbaVýhody
Pevné okenní sítě rámovéVhodné pro všechny typy oken. I pro malá okna (světlíky, komůrky).
Vhodné i pro atypická okna.
Jednoduchá – pouze hadříkem či navlhčenou houbičkou
 • Snadná instalace
 • Dlouhá životnost
 • Nízká cena

Pevné dveřní sítě rámové

Do dveří na balkón či na terasuJednoduchá – pouze hadříkem či navlhčenou houbičkou. Sundáním přes zimu jim prodloužíte životnost v řádu let.
 • Nerušený výhled z dveří
 • 100% ochrana před hmyzem
 • Bezhlučná manipulace
Rolovací sítěDo dveří i do okenJednoduchá. Jakmile síť nepoužíváte – navinete ji do boxu. Není potřeba se starat o zazimování.
 • Elegantní vzhled
 • Jednoduchá instalace
 • Vysoká životnost
Plisé sítě dveřníDo dveříJednoduchá – houbičkou či hadříkem.
 • Výběr barev dle interiéru
 • Nastavitelná poloha sítě
 • Nezabírá místo – stahuje se do bloků
 • S instalací nevzniká práh – ideální pro bezbariérový přístup
Sítě proti pyluDo dveří i do okenSuchým hadříkem
 • 1000x tenčí než lidský vlas
 • 100% ochrana před roztoči, pyly, smogem či plísněmi
 • stínění i před slunečními paprsky
Posuvné sítě dveřníDo dveříSuchým hadříkem
 • nehyzdí design – výhled z dveří zůstává stejný jako předtím
 • bezhlučná manipulace
 • možnost výlezu pro mazlíčky
jak vybrat síť proti hmyzu

Vylaďte sítě s rámy oken

Sítě proti hmyzu nabízíme v široké škále barev. Díky tomu tak budete moci sladit rám okna s barvou sítě. Obvykle pro dobrý výhled z okna doporučujeme černou nebo tmavě šedou výplň. Naopak bílé sítě, přes které je horší viditelnost, doporučujeme do koupelen či toalet.

Zaměření a cenovou nabídku na sítě proti hmyzu děláme zcela zdarma. Naši montéři při ní doporučí vhodný typ sítě, přesně zaměří rozměry a na další schůzce již montujeme. Samotná montáž sítí proti hmyzu je velmi rychlá a zabere pouze pár minutek.” – Marek Pščolka, jednatel.

Okna jsou málokdy rovná a proto je potřeba je zaměřit ve třech bodech. Nahoře, uprostřed a dole. To montéři zvládají bez problémů. Zároveň tím minimalizují riziko, že by se okno špatně zaměřilo a bylo nutné udělat zaměření znovu. 

Detaily hrají klíčovou roli

Zamyslete se před samotným zaměřením, jak budete síť proti hmyzu využívat. Díky tomu bude montér schopný doporučit nejvhodnější produkt. U venkovních žaluzií či rolet doporučujeme rolovací sítě

Velmi totiž záleží na využití okna či dveří. Pokud máte na parapetu květiny, které potřebují obden zalévat, přizpůsobte tomu výběr. Výběr přizpůsobte i v momentě, kdy máte z okna perfektní výhled a chcete se jím denně kochat. Jakmile všechny tyto indicie poskytnete našemu montérovi, doporučí vám nejvhodnější typ sítí. 

Sítě doporučujeme na zimu sundávat. Pokud jsou samozřejmě odnímatelné. V zimě vám totiž nehrozí kobercové nálety všetečného hmyzu. Sundáním sítě prodlužujete její životnost. Pevné a posuvné sítě vložte do balícího papíru a uchovejte na suchém místě. Doporučujeme sítě položit do polohy “naležato”. Díky tomu se síť nebude deformovat. Veškeré “zazimování” sítí vám zabere pouze pár minut a výsledek se vyplatí.

Mrkněte na video, ať víte, co vás čeká

Našemu šikulovi Peťovi stačí pouze pár pohybu rukou a montáž sítí proti hmyzu do oken je hotová.
@zaluzieeecz Máš už sítko?🤔.#montaz #zaluzie #okno ♬ původní zvuk – ZaluzieeeCZ

Zaměření sítí proti hmyzu zdarma

Sítě proti hmyzu zaměřujeme zdarma téměř po celé České republice. Naši profesionálně vyškolení montéři vám ochotně poradí, jaký typ sítě se hodí do vašich oken. Umíme si poradit s atypickými rozměry horizontálních žaluzií, francouzskými okny, dveřmi na terasu či střešními okny. 

Kontaktujte nás a do 48 hodin se těšte na zaměření.

Líbí se vám článek? Ukažte ho ostatním

Facebook
Twitter
LinkedIn

Související články

Kontaktujte nás

Zaměření a cenovou nabídku vám uděláme do 48 hodin.

Kategorie

Štítky

Související články

Získejte difuzér ZDARMA

pokud si objednáte stínící techniku za více než 20 000 Kč, dostanete od nás difuzér zdarma

Stačí jediné. Aby hodnota objednávky byla vyšší než 20 000 Kč. Nechte si zkrášlit interiér difuzérem a dýchejte čerstvý vzduch.