VÝPRODEJ: SLEVY AŽ 50 %
Pořiďte si stylové žaluzie v naší zvýhodněné nabídce.

Rolety den a noc

4.6
4.6/5

Rolety den a noc poskytují soukromí a zároveň propouští přirozené světlo, díky čemuž jsou momentálním bestsellerem na trhu se stíněním.

U vás do 48 hod

dojedeme v expresním čase

Zaměření zdarma

zaměříme a poradíme s výběrem

Široká nabídka

vyberete si přímo ze vzorníku

Výroba na míru

najdeme řešení i pro vaše okna

Záruka 2 - 4 roky

garantujeme kvalitu a servis

Rolety den a noc

Den-a-noc

Kde naše rolety dělají radost? Inspirujteee se

Fotky od našich spokojených zákazníků.

Chcete se podívat na naši práci a trochu se pobavit? Koukněte na naše videa.

Přehrát video o Reels_1 (2)
Přehrát video o Reels_2 (2)
Přehrát video o Reels_3 (1)
Přehrát video o Reels_4 (2)
Přehrát video o Reels_6 (1)
Přehrát video o Reels_5 (1)

Rolety den a noc

Vaše rolety den a noc vyrobíme na míru hned po bezplatném zaměření. Společně zjistíme, který typ bude vašim oknům nejlépe sedět. S vodící lištou, nebo bez? Montáž na zeď, na strop, nebo úplně bez vrtání? Nebojte, poradíme vám ten správný model podle vašich možností a preferencí.

Vybrané rolety den a noc vám poté na okno i namontujeme. Díky tomu, že si rozměry zaměříme sami, neseme 100% odpovědnost za to, že budou na okno přesně sedět. Nejste si jistí? Máme i klasické textilní rolety.

Rolety den a noc umožňují regulaci světla a soukromí pomocí střídání průhledných a neprůhledných pruhů v dvouvrstvém systému.

Ano, jsou vhodné pro drtivou většinu typů oken. S konkrétním případem vám poradíme během bezplatné konzultace.

Stačí je pravidelně oprašovat. Při znečištění je pak jemně otřete vlhkým hadříkem s mírným čisticím prostředkem.

Rolety lze instalovat do okenního rámu, na stěnu, do stropu. Pro vybrané typy oken je možná i neinvazivní montáž bez vrtání.

Rolety den a noc efektivně regulují světlo v místnosti, nejsou však zcela blackoutové. Pro úplné zatemnění doporučujeme speciální zatemňovací rolety.

Který produkt vám nejvíce vyhovujeee?

S KRYTEM NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ
Textilní roleta den a noc s uzavřeným kovovým boxem a možností vodících lišt. Je vybavená řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem a montáž se provádí přímo na zeď nebo na strop.
Sleva – 33 %
S KRYTEM NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ
Jednoduchá volně visící textilní roletka den a noc s krytem návinu, bez krycích lišt, s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky pro montáž přímo na zeď, nebo strop.
Sleva – 33 %
S KRYTEM NÁVINU A S VODÍCÍMI LIŠTAMI
Textilní roleta den a noc s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na rám okna. S krytem návinu a vodícími lištami.
Sleva – 33 %
S KRYTEM NÁVINU A S KRYCÍMI LIŠTAMI
Textilní roleta den a noc s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami.
Sleva – 33 %
BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ
Jednoduchá volně visící textilní roleta den a noc s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky určená hlavní pro montáž na stěnu.
Sleva – 33 %
BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ
Jednoduchá volně visící textilní roleta den a noc s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky určená hlavní pro montáž na rám okna.
Sleva – 33 %

Recenzeee

5/5

Děkuji za bleskurychlou montáž roletek DEN & NOC s úžasným bočním zalištováním. Do 8 dní se to ještě nikomu nepovedlo, těším se na další objednávku ???? jste NEJLEPŠÍ!

David Šustek

Roleta den a noc
5/5

Vřele doporučuji, komunikace i zaměření proběhlo profesionálně. Rolety jsou krásné. Hlavně musím pochválit práci montérů, pan Ivanov s kolegou. Byli pečliví a rychlí. 

Lubomíra Svobodová

Recenze-2
5/5

Pan Stanislav Ivanov byl naprosto úžasný. Rolety namontoval, vysvětlil veškeré potřebné věci k čisténi a ovládání. Absolutní spokojenost s montáži a uklidu po ni. 👌 Jsem naprosto spokojena a těším se na další realizaci do dalších oken.

Pavla Mikšovská

Recenze-3
5/5

Naprostá spokojenost. Při zaměřovaní nám vše bylo skvěle vysvětleno a zodpovězeny všechny otázky. Byl nám poskytnut dostatečný čas na výběr látky ze vzorníku. 👍🏼 
Montáž proběhla rychle (včetně demontáže starých žaluzií).
Příjemný přístup. 👍🏼 

Ilona Ptáčníková

Realizace-4

Recenzeee

Hodnocení našich zákazníků

4.6
4.6/5

Nezávazná poptávka

NEW: Nezávazná poptávka

Ještě jedna věc…

Děkujeme za odeslání formuláře. Naši kolegové Vám budou v nejbližší době volat, a to z telefonního čísla s předvolbou 553 400 xxx. Abychom Vám stínili co nejdříve, buďte prosím na příjmu.

Upozorňujeme, že pro zrychlení celého procesu Vám můžeme volat i mimo běžnou pracovní dobu, tedy o víkendu nebo o svátcích. Jde nám jen o domluvení termínu nezávazné schůzky – zabere to sotva minutku.

Ve Vašem emailu najdete shrnutí odeslaných informací.

Výprodej

Pořiďte si stínění v jedinečné akční nabídce. Nakoupíte ho teď výhodně se SLEVOU až 50 %.