MÁME OTEVŘENO PO - PÁ 8:00 - 15:30
ZAVOLEJTE NÁM 553 400 340

Plisé roleta: 10 důvodů, proč si ji pořídit

plisé roleta: proč si ji pořídit

Možná už jste slyšeli o nejnovější metodě stínění. Je elegantní. Je moderní. Zapadne kamkoliv. Je stylová. Jmenuje se plisé roleta. Setkat se můžete i s termínem plisé žaluzie. Používají se oba a oba znamenají totéž. „Pliséčka“ představují účinné a designově vychytané zastínění okna, kdy máte plně pod kontrolou intenzitu slunečních paprsků, regulaci tepla a soukromí.

My vám na následujících řádcích přinášíme 10 důvodů, proč si plisé žaluzie pořídit.

1. Nezastaví se před žádným z atypických tvarů oken

Plisé roletu lze instalovat takřka kamkoliv. Nezalekne se sebemenšího podivného tvaru. Trojúhelník, lichoběžník, prapodivný čtverec. To vše „pliséčko“ zvládne zastínit. Ať už se jedná o sebepodivnější tvar, vypadá vždy skvěle. V plisé roletách máte jistotu.

2. Dokonale jednoduché ovládání

Plisé rolety můžete ovládat šňůrovou brzdou, plastovým madlem nebo pomocí tyče (profilem). Manipulaci s nimi zvládnete lusknutím prstu. Pánem (či paní) slunečních paprsků se tak může stát kdokoliv. Plisé žaluzie můžete ovládat vy, vaše malá ratolest a s trochou nadsázky i domácí mazlíček. Ovládání je doopravdy extrémně jednoduché.

3. Vyčistíte je jedna báseň

Prachem zašlé žaluzie jednoduše vyčistíte měkkým kartáčem. Pokud je na roletách silnější špína, můžete použít vlhký hadřík. Nikoliv však s kapající vodou. Rozhodně ale rolety hadříkem potírejte, nedrhněte. Pro účinnější čištění můžete použít i prací prostředek. V extrémních případech lze plisé i vyprat. Jak vyčistit plisé žaluzie jsme řešili v našem předchozím blogovém příspěvku. Podívejte se a zjistěte, jak je co nejšetrněji umýt. 

4. Plisé žaluzie jsou nehořlavé

Bezpečnost nade vše! Plisé roleta je vyrobená z nehořlavého materiálu. Díky tomu jste tak v přítomnosti plisé žaluzií v bezpečí a bez obav, že látka chytne. I tak však dbejte při manipulaci se zapalovačem, sirkami či dalšími nástroji zvýšené opatrnosti. 

5. Široký výběr barev

Chceme, abyste se cítili s plisé roletami ve vaší domácnosti příjemně. Proto si můžete vybrat ze stovek odstínů. Vyberte si takovou, která padne vašemu interiéru. Odstín lze přizpůsobit barvě okna či konkrétního pokoje. Stačí nám tuto skutečnost sdělit. 

6. Dokonalá ochrana soukromí

Už ani jeden pohled dovnitř. Plisé žaluzie dokonale obkreslí tvar okna tak, že dovnitř neuvidí nikdo, byť by se sebevíc snažil. Tím, že je lze dokonale napasovat na jakékoliv okno akorát potvrzují svoji schopnosti zastínit i atypické tvary. Dejte jednou provždy sbohem pohledům sousedů nebo kolemjdoucích. Plisé žaluzie jsou synonymem pro soukromí.

7. Stínění na zimní zahrady

Ano. Plisé žaluzie skvěle pasují i do zimních zahrad, pergol, nebo teras. Vyrábějí se v tvarech rozličných rozměrů. Právě proto se skvěle hodí na oblouky, šikminy nebo trojúhelníky, které lze v zimních zahradách nalézt. Stínění zimních zahrad je tak díky plisé roletám velmi jednoduché. Ba co víc! Stínění zimních zahrad na míru pomocí plisé žaluzií je dokonale elegantní, moderní a vaší terase nebo zimní zahradě budou plisé žaluzie velmi slušet. 

8. Výroba přesně na míru

Jinak by to ani nešlo. Plisé žaluzie vám vyrobíme přesně na míru dle vašich potřeb. A samozřejmě dle potřeb vašich oken, resp. interiéru. Ani centimetr nebude přesahovat. A zároveň budou dokonale přiléhat. Na míru plisé žaluzie instalujeme například i do zimních zahrad

9. Hodí se do všech místností

Kuchyně, ložnice, obývák, koupelna, zimní zahrada. Lámete si hlavu, že někam přijdou horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, rolety den a noc a nevíte, kam sáhnout? Odpověď je nasnadě. Plisé roleta. Vyřeší, zastíní a ještě vypadají elegantně. Ideální volba. 

10. Jednoduchá montáž

Montáž plisé žaluzií je triviální. K montáži vám stačí pouze metr a šroubovák (aku šroubovák). My vám každopádně velmi rádi dojedeme plisé rolety namontovat. Našim technikům to zabere sotva pár minut a nejlepší stínění na světě je na okně. Víte, že nejen plisé žaluzie zaměřujeme zdarma po téměř celé České republice? A za stejnou cenu vám uděláme cenovou nabídku. Ano. Přesně za 0 Kč. 

BONUS: Vyměníme vám žaluzie za novou plisé roletu

Čtete správně. Zdarma vám demontujeme staré žaluzie a namontujeme zbrusu nové plisé rolety (plisé žaluzie). Staré žaluzie zadarmo a šetrně zlikvidujeme. Montáží nových žaluzií se tak nebudete muset vůbec zaobírat. Vám, zákazníkům zpříjemňujeme život. Stačí pouze zavolat, nebo vyplnit formulář. Přijedeme a žaluzie vyměníme. Neplatíte žádné extra poplatky. 

Shrnutí výhod plisé žaluzií

  • skvěle se hodí do atypických prostorů
  • jednoduchá montáž
  • široký výběr barev
  • elegantní vzhled
  • výroba na míru
  • dokonalá ochrana soukromí
  • jednoduché ovládání
  • jednoduché čištění
  • zvolíte-li výměnu žaluzií, nemáte stres s demontáží a potíže s likvidací – uděláme vše za vás.

Už jste se rozhodli? Zvolte plisé žaluzie a budete nadmíru spokojeni. To vám garantujeme. Pro nezávaznou poptávku nás kontaktujte na formuláři níže.

Líbí se vám článek? Ukažte ho ostatním

Facebook
Twitter
LinkedIn

Související články

Kontaktujte nás

Zaměření a cenovou nabídku vám uděláme do 48 hodin.

Kategorie

Štítky

Související články

Získejte difuzér ZDARMA

pokud si objednáte stínící techniku za více než 20 000 Kč, dostanete od nás difuzér zdarma

Stačí jediné. Aby hodnota objednávky byla vyšší než 20 000 Kč. Nechte si zkrášlit interiér difuzérem a dýchejte čerstvý vzduch.