MÁME OTEVŘENO PO - PÁ 8:00 - 15:30
ZAVOLEJTE NÁM 553 400 340

Stínění zimní zahrady na míru plisé žaluziemi

Zimní zahrada je část proskleného světa, který zútulňuje vaše obydlí. V posledních letech zažívají zimní zahrady obrovský boom po celé České republice. Aby byl požitek z pobytu v prosklené oáze klidu maximální, je třeba kvalitně vyřešit vnitřní stínění. Díky zimní zahradě jste blíž přírodě bez ohledu na roční období nebo povětrnostní podmínky. Zimní zahrada navíc vytváří prostor, ve kterém se můžete s rodinou potkávat a užívat si společné chvíle. Stínění zimní zahrady je tak více než na místě. Za nás doporučujeme plisé žaluzie (též známe jako plisé rolety).

stínění zimních zahrad

Co často může radost ze zimní zahrady zkazit, jsou neúprosné sluneční paprsky. Ty jsou naprosto neodbytné a boj s nimi je často jako boj s větrnými mlýny. S tím si ale hravě poradí plisé žaluzie, které dokonale zastíní i poslední milimetr skla. 

Plisé žaluzie pasují skvěle do zimních zahrad

Pomocí vhodného vnitřního stínění vytvoříte v zahradě oázu pohody, klidu, ale hlavně soukromí. Plisé žaluzie nejen že zabrání slunečním paprskům, ale také pohledům sousedů či kolemjdoucích. Ve večerních hodinách tak můžete sedět v zimní zahradě při rozsvícených svíčkách nebo LED světlech a užívat si naprosto dokonalého zastínění. Plisé žaluzie vás ochrání ve dne v noci. 

Plisé žaluzie (též známé jako plisé rolety) mají i termoregulační schopnost. V letních měsících nepropustí dovnitř zimní zahrady tolik slunečních paprsků a pobyt uvnitř je tak příjemný. Nemusíte se obávat. V zimní zahradě nebude jako v sauně. 

Textilní roletky jako skvělá alternativa

Další variantou, kterou lze zastínit interiér zimní zahrady, jsou textilní roletky. Textilní roletky jsou univerzální typ stínění, který je ve vnitřních prostorách velmi oblíbený. Místnosti vdechnou prvky elegance, modernosti a hlavně na 100 % plní svoji funkci. Dokonale stíní. Efektivně chrání před slunečními paprsky a stejně jako jejich kolegové, zabraňují úniku tepla z místnosti. 

Obě varianty vnitřního stínění zimní zahrady mají nespornou výhodu. Nikdy nedojde k jejich znečištění působením povětrnostních vlivů. Ani plisé rolety, ani textilní rolety vám nezmoknou, nezvlhnou nebo je nepoškodí silný vítr. Vnitřní stínění máte plně pod kontrolou a nejsou tak zapotřebí žádné senzory větru či deště, které by samotnou instalaci velice prodražily. 

Výroba stínění na zimní zahradu na míru má jednu zásadní výhodu. Poradí si i s atypickými tvary zimních zahrad. Nehraje roli, zdali je zahrada tvarována do lichoběžníku, trojúhelníku, osmiúhelníku nebo do klasického čtvercového tvaru. Plisé žaluzie nebo textilní rolety si poradí s jakýmkoliv netradičním tvarem.

Výhody vnitřního stínění v zimní zahradě

Je jedno, zda máte uvnitř textilní roletky nebo oblíbené plisé žaluzie. Obě varianty stínění dokonale plní svoji funkci a mají následující výhody: 

  • ochrana před slunečními paprsky

  • dokonalé soukromí před pohledy kolemjdoucích či sousedů

  • vytvoření příjemných podmínek pro pobyt v zimní zahradě

  • prodloužení sezóny 

  • elegantní vzhled

  • stínění velkých ploch

  • stínění atypických ploch na míru

Kontaktujte nás – je to jednoduché

Máte zájem o zastínění plisé žaluziemi? Kontaktujte nás přes poptávkový formulář níže. Zaměření a cenovou nabídku od nás dostanete zdarma. Na místě se tak můžete rozhodnout, zdali je pro vás cenově atraktivní či nikoliv. Zaměřujeme téměř po celé České republice. Přidejte se k více než 3 000 spokojených zákazníků a užijte si svůj čas v prosklené zimní zahradě s dokonalým stíněním. 

Nevíte, jestli si pořídit plisé rolety nebo textilní rolety? Přečtěte si náš článek, kde píšeme o 10 důvodech, proč zvolit právě plisé žaluzie. Třeba právě tento článek bude tím pomyslným jazýčkem na vahách. Ať se rozhodnete jakkoliv, nechť jsou chvíle ve vaší zimní zahradě plné pohody.

Líbí se vám článek? Ukažte ho ostatním

Facebook
Twitter
LinkedIn

Související články

jak sundat žaluzie

Jak sundat žaluzie

Žaluzie je třeba čas od času umýt a přidat jim trochu šťávy. Nelamte si hlavu s tím, jak sundat žaluzie. Jejich sundání není vůbec složitý proces

PŘEČÍST »
rolety den a noc

Proč právě rolety den a noc?

Pří výběru interiérové stínící techniky se nabízí mnoho variant. Přesto stále více zákazníků volí novodobý trend, kterým jsou právě rolety den a noc (známe i

PŘEČÍST »

Kontaktujte nás

Zaměření a cenovou nabídku vám uděláme do 48 hodin.

Kategorie

Štítky

Související články

jak sundat žaluzie

Jak sundat žaluzie

Žaluzie je třeba čas od času umýt a přidat jim trochu šťávy. Nelamte si hlavu s tím, jak sundat žaluzie. Jejich sundání není vůbec složitý proces

PŘEČÍST »
rolety den a noc

Proč právě rolety den a noc?

Pří výběru interiérové stínící techniky se nabízí mnoho variant. Přesto stále více zákazníků volí novodobý trend, kterým jsou právě rolety den a noc (známe i

PŘEČÍST »

Sítě proti hmyzu do oken ZDARMA

Objednejte si plisé žaluzie, nebo roletky den a noc a dostanete sítě zdarma

Dvě mouchy jednou ranou

Plisé žaluzie jsou netradiční a stylová varianta stínění. Zaměření je ZDARMA!

ZAVOLEJTE NÁM na 553 400 340

Působíme téměř po celé ČR.