VÁNOČNÍ AKCE: 2+1 ZDARMA
Každý třetí kus stínění je na nás. Pořiďte si stylové žaluzie v naší zvýhodněné nabídce.

5 výhod, kterými vás okouzlí elektrické rolety

Obsah článku

K čemu vůbec elektrické rolety? Ovládání pomocí řetízku je už tak dostatečně jednoduché, říkáte si možná. To je jistě pravda, přesto stojí rolety s motorovým pohonem za zvážení. Pokud se vás týká jedna ze situací, které popisujeme v článku, měli byste obzvláště zpozornět. Elektrické rolety pak mohou být investicí, která se vám v budoucnu mnohonásobně vrátí.

elektricke-rolety

1. Šetří váš čas i energii, a to především v domech či větších bytech

Ovládání rolet z pohodlí gauče či postele při sledování oblíbeného seriálu je nejspíš první výhodou elektrických žaluzií, která přijde na mysl. A jistě nám dáte za pravdu, že jde o výhodu zásadní. Nejde však o pouhý zlepšovák pro lenochy, dálkové ovládání je skutečně praktickým nástrojem, a to především ve větších bytech či domech s více patry. Jakmile padne tma, z jednoho místa si lze několika kliknutími zastínit všechna okna. Váš domov se tak bez jakéhokoli přemýšlení ve vteřině stane oázou soukromí, a díky tepelně izolačním vlastnostem rolet ušetříte každý den i nějaké ty koruny za energie.

2. Nemusíte si už lámat hlavu s těžce dosažitelnými okny

Pokud máte v domě či bytě okna, na něž je obtížné dosáhnout, je dálkové ovládání jasná volba. Využití mohou najít třeba u oken, která jsou příliš vysoko, nebo k nimž je přístup ztížen kvůli nábytku. Koupí rolety s motorovým pohonem se při organizaci vašich místností vyhnete veškerým propočtům vzdálenosti od okna a jednoduše se stíněním manipulujete bez jakéhokoliv omezení.

3. Představují vhodnou alternativu pro členy domácnosti s omezenou možností pohybu

Danou domácnost možná obývají starší osoby, případně osoby, jimž pohyb způsobuje značnou námahu. V tomto případě nabízejí elektrické žaluzie či rolety významné usnadnění života. Stínění v celém domě či bytě lze jednoduše ovládat z jednoho místa, bez jakéhokoli zbytečného pohybu.

4. Je možné zvolit bateriový pohon, není tak nutné zasahovat do omítky

Ačkoli zní instalace čehokoliv s motorem do interiéru jako značně invazivní zákrok, v případě elektrických rolet, které máme v nabídce, tomu tak rozhodně není. Zvolit lze možnost s bateriovým pohonem, tedy bez jakýchkoli kabelů. Montáž se tak v zásadě nijak zvlášť neliší od montáže rolet či žaluzií s ovládáním za řetízek. Dálkové ovládání je pak vlastně jen čistě příjemným benefitem.

elektricke-rolety-2

5. Chytré prvky se s nevyzpytatelnými okolními vlivy vypořádají za vás

Elektrické žaluzie představují budoucnost stínící techniky. Už teď se na trhu objevují produkty, které umožňují začlenění do chytré domácnosti a následné ovládání pomocí aplikace. Stínění si tak můžete plánovat a do jisté míry automatizovat. Díky čidlům pak reagují elektrické rolety automaticky na teplotní či světelné změny, čímž místnosti tepelně izolují a šetří tak peníze za energie. Nastavení časovače na postupné roztažení žaluzií umožňuje příjemné ranní probuzení přírodní cestou. Při odjezdu na dovolenou zase přednastavené chování rolet zajistí, že dům bude před zloději vypadat, jako by v něm někdo byl.

Námi nabízené elektrické rolety, žaluzie či markýzy lze připojit k chytré domácnosti a následně přizpůsobit, a to prostřednictvím řídící jednotky TaHoma. Můžete je tak nejen ovládat dálkově, ale dokonce si je přednastavit podle svého uvážení a následně veškeré starosti s nimi pustit z hlavy. Pokud byste měli zájem o připojení žaluzií k chytré jednotce TaHoma, neváhejte nás s vaším požadavkem kontaktovat.

Jak správně vybrat?

Chcete-li dosáhnout maximálního efektu nejen z hlediska soukromí, ale i regulace průchodu světla, a především tepla, ideální je zvolit venkovní elektrické žaluzie, případně rolety. Klasiku pro vnitřní stínění pak představuje vnitřní elektrická roleta JAZZ 38. Dokáže zastínit i větší okna a bateriový pohon zajišťuje rychlou, neinvazivní montáž. Vaši terasu pak nejlépe zastíní některá z našich markýz.

Vy si vyberete, my už se postaráme o zbytek!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Související články

Vymena-navijeci-pasky-zaluzie

Jak vyměnit textilní pásku žaluzie?

Při správné údržbě – která obnáší především šetrné zacházení a pravidelné čištění – se s nutností opravy či výměny součástek setkáte pouze výjimečně. Přesto může k poškození dojít,

PŘEČÍST »

Související články

Vymena-navijeci-pasky-zaluzie

Jak vyměnit textilní pásku žaluzie?

Při správné údržbě – která obnáší především šetrné zacházení a pravidelné čištění – se s nutností opravy či výměny součástek setkáte pouze výjimečně. Přesto může k poškození dojít,

PŘEČÍST »
Pomahame v ADRE

Montujeme žaluzie a pomáháme

Zúčastnili jsme se dobrovolnického dne pro DC ADRA Ostrava. Dobrovolnickému centru jsme namontovali vertikální žaluzie do kanceláří zcela zdarma. Podívejte se, jak to probíhalo.

PŘEČÍST »

Nezávazná poptávka

NEW: Nezávazná poptávka

Vánoční akce: 2+1 zdarma

Před Vánoci jsme si pro vás připravili AKCI. Každý třetí kus stínění je na nás. Dopřejte svému domovu změnu.