VÝPRODEJ: SLEVY AŽ 50 %
Pořiďte si stylové žaluzie v naší zvýhodněné nabídce.

Jak vybrat rolety na balkon proti slunci

Obsah článku

Kdo má doma balkon, moc dobře tuhle situaci zná: venku je krásně, užíváte si zasloužený relax, ale najednou se ocitnete uprostřed přímého slunečního svitu a klid je tatam. V takové chvíli se kvalitní stínící rolety na balkon stávají neocenitelným společníkem. Jak tedy vybrat ty pravé, které vás ochrání nejen před sluncem, ale i před zvídavými pohledy sousedů? A ještě navíc vám odpočinek zpestří krásným vzhledem? Pojďte se na to s námi podívat.

Zvažte vhodný materiál

Balkonové stínění je dostupné v široké škále materiálů, od lehkých textilií po pevné dřevěné lamely. Pokud hledáte ochranu proti slunci, doporučujeme materiály, které efektivně blokují UV záření a zároveň umožňují cirkulaci vzduchu. Látkové rolety na balkon jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí kombinovat funkčnost s estetickým vzhledem, zatímco hliníkové lamely nabídnou vyšší odolnost a dlouhodobější ochranu.

Img_0179

Vertikální žaluzie: sázka na jistotu

Vynikající kontrolu světla a soukromí poskytují vertikální žaluzie. Je snadné je nastavit a stejně jako textilní rolety je nabízíme v mnoha barvách, aby se k vám domů hodily. Podobně jako vertikální žaluzie fungují i japonské stěny. Ty jsou v posledních letech hitem pro svůj neotřelý jedinečný designpraktické použití.

Udělejte si to doma hezké

Rolety by měly ideálně ladit s celkovým vzhledem vaší domácnosti. Pro tento účel nabízíme u každého produktu širokou škálu barev i vzorů. Chcete, aby rolety nenápadně zapadly do mozaiky vašeho interiéru? Nebo mají být oživením, které upoutá na první pohled? Ani jedno není problém. Stínění není jen o užitku, jde také o určitou formu sebevyjádření.

Údržba je hračka

Ať už si pro svůj balkon nakonec zvolíte jakýkoliv produkt z naší nabídky stínění, garantujeme vám zcela jednoduchou údržbu. Stačí občasné utření hadříkem, aby se na roletách zbytečně nehromadil prach. Montáž je na nás stejně jako bezplatné zaměření. To vám zaručuje, že vybraný produkt bude na okno dokonale sedět. Za to přebíráme 100% odpovědnost.

Vybrat správné rolety na balkon proti slunci není jen o technických specifikacích; je to o vytvoření prostoru, kde se budete cítit dobře. Kromě funkčnosti tak musíte zvážit také svůj vlastní vkus. Pokud ale stále tápete a chtěli byste vědět, jaké řešení je to pravé pro váš balkon, určitě se nám ozvěte. První návštěva u vás a konzultace, včetně již zmíněného zaměření rozměrů, je zdarma.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Související články

Připojte se k 8 237 milovníkům soukromí

🏠 průvodce světem žaluzií a rolet

🏠 inspirace pro váš domov

🏠 info o akcích a slevách vždy jako první

🏠 posíláme 2x do měsíce

Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí.
Zásady zpracování osobních údajů

Související články

Plisé rolety

Plisé žaluzie – kdy a kde je použít

Plisé žaluzie nabírají v posledních letech strmě na oblibě a stávají se synonymem moderního stínění. Vkusně v sobě kombinují minimalistickou estetiku a praktické využití, které spočívá především v naprosté univerzálnosti.

PŘEČÍST »

Nezávazná poptávka

NEW: Nezávazná poptávka

Ještě jedna věc…

Děkujeme za odeslání formuláře. Naši kolegové Vám budou v nejbližší době volat, a to z telefonního čísla s předvolbou 553 400 xxx. Abychom Vám stínili co nejdříve, buďte prosím na příjmu.

Upozorňujeme, že pro zrychlení celého procesu Vám můžeme volat i mimo běžnou pracovní dobu, tedy o víkendu nebo o svátcích. Jde nám jen o domluvení termínu nezávazné schůzky – zabere to sotva minutku.

Ve Vašem emailu najdete shrnutí odeslaných informací.

Výprodej

Pořiďte si stínění v jedinečné akční nabídce. Nakoupíte ho teď výhodně se SLEVOU až 50 %.