POSEZÓNNÍ VÝPRODEJ: SLEVY AŽ 50 %
Pořiďte si stylové žaluzie v naší zvýhodněné nabídce.

Japonské stěny na rozdělení místnosti

Obsah článku

Příliš velká místnost, nový přírůstek v rodině, již okoukaný design nebo již nevyhovující dispozice pokoje. Důvodů, proč rozdělovat místnost může být hned několik. Není však nutné se hned pouštět do složitých stavebních prací a nahánět první řemeslníky, kteří vám pokoj přestaví. S japonskými stěnami to zvládnete svépomocí. Bez řemeslníků a bez větší námahy. A hlavně finančně výhodněji. 

Japonské stěny nemají výhodu pouze v tom, že perfektně stíní. Dokáží skvěle pracovat i s poskytnutým prostorem. Opticky jej zvětšit či si jej přizpůsobit. Samozřejmě v barvách interiéru tak, aby se nenarušil vzhled. V posledních letech se japonské stěny vezou na vlně trendu. Jsou bezpečné, vzdušné, umí propouštět světlo a nabízejí širokou paletu dekorů a barev. 

Lamely japonských stěn jdou využít od 2 do 9 kusů. Při instalaci 2 až 5 kusů se lamely navíjí zleva doprava či opačně. Při použití 3 až 9 kusů se pro ovládání používá opona (fungují třeba jako divadelní opona při shrnování). Vše ale záleží na individuální dispozici bytu (či domu) a především oken. 

Japonské stěny jsou skvělé na rozdělení místnosti

Jak rozdělit interiér

Interiér lze rozdělit několika způsoby. Kromě nábytku jde interiér rozdělit příčkou ze sádrokartonu, dřevotřísky či cihel, skleněnými posuvnými dveřmi a dalšími způsoby. Stále oblíbenější způsob rozdělení místnosti jsou japonské stěny (též japonské žaluzie či panelové posuvné palety). 

Tomu, že jsou stále oblíbenější, se nelze vůbec divit. Montáž japonských stěn je velmi rychlá, nenáročná na manuální práci a jsou vzdušné – i při použití v malých místnostech či garsonkách nebo pergolách se nebudete cítit stísněně. 

Instalace japonských stěn k rozdělení místnosti je velmi jednoduchá. Japonská stěna se kotví do zdi či na strop. Ve spodní části mají japonské stěny zátěžovou lištu, ta zajistí vyrovnání látky. Díky tomu se konec nekrabatí a drží stále stejný tvar. 

Japonské stěny pravidelně montujeme do rodinných domů i do bytů. V rodinných domech je majitelé často využívají jako stínění. V bytech japonské stěny často kotvíme do stropů, abychom majitelům bytu rozdělily místnost a opticky ji zvětšily.”  – Marek Pščolka, jednatel Žaluzieee.cz

100 lidí, 100 chutí. Není tak divu, že každý využívá japonské stěny po svém. Z toho plynoucí další výhodou japonských stěn je to, že se dokonale přizpůsobí tomu, co chcete. Japonské stěny nemají jedno pevné použití. Způsobů, jak si jimi zpříjemnit život je několik. Je pouze na vás, jaké zvolíte.

Rozmanité dekory + široká paleta barev = osvěžující design

Dalším důvodem k pořízení japonských stěn je i široké spektrum barev a dekorů na výběr. Díky tomu můžete zvolit barvy přesně podle vašeho interiéru. Výběr správného odstínu, vhodného dekoru a perfektně pasující doplněk je na světě.

Dále si můžete zvolit japonské stěny i z nehořlavého materiálu či skelného vlákna. Tuto variantu ocení zejména alergici či astmatici. Japonské stěny z těchto materiálu nezachytí tolik prachu. Tyto materiály jsou vhodné i pro rodiny s malými dětmi, které mohou být náchylnější na onemocnění. 

Rozmanité dekory + široká paleta barev

Nejedná se o finální řešení rozdělení místnosti

Pokud by vás po čase motiv či dekor japonské stěny omrzel, není nic snazšího než vyměnit látkové pásy. Vyberete si takový, jaký budete chtít a pásy vyměníte. Rozdělená místnost bude opět zářit neokoukaným motivem. Na rozdíl od jiných způsobů rozdělování místností, mají japonské stěny výhodu, že se nejedná o finální řešení. V případě potřeby japonské stěny sundáte a je to. 

Japonské stěny na míru zaměřujeme zdarma

Tak jako všechny naše produkty, i japonské stěny zaměřujeme zdarma. Sdělte našemu montérovi, zdali chcete japonské stěny umístit na strop či na okno, popř. si nechte poradit. Rádi vám pomůžeme i s rozdělením místností. Jak už víte, japonské stěny jsou pro to dokonalý prostředek. 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Související články

Plisé rolety

Plisé žaluzie – kdy a kde je použít

Plisé žaluzie nabírají v posledních letech strmě na oblibě a stávají se synonymem moderního stínění. Vkusně v sobě kombinují minimalistickou estetiku a praktické využití, které spočívá především v naprosté univerzálnosti.

PŘEČÍST »

Související články

Plisé rolety

Plisé žaluzie – kdy a kde je použít

Plisé žaluzie nabírají v posledních letech strmě na oblibě a stávají se synonymem moderního stínění. Vkusně v sobě kombinují minimalistickou estetiku a praktické využití, které spočívá především v naprosté univerzálnosti.

PŘEČÍST »

Nezávazná poptávka

NEW: Nezávazná poptávka

Ještě jedna věc…

Děkujeme za odeslání formuláře. Naši kolegové Vám budou v nejbližší době volat, a to z telefonního čísla s předvolbou 553 400 xxx. Abychom Vám stínili co nejdříve, buďte prosím na příjmu.

Upozorňujeme, že pro zrychlení celého procesu Vám můžeme volat i mimo běžnou pracovní dobu, tedy o víkendu nebo o svátcích. Jde nám jen o domluvení termínu nezávazné schůzky – zabere to sotva minutku.

Ve Vašem emailu najdete shrnutí odeslaných informací.

Posezónní výprodej

Pořiďte si stínění v jedinečné akční nabídce. Nakoupíte ho teď výhodně se SLEVOU až 50 %.