☏ 553 400 340
VÝPRODEJ: SLEVY AŽ 50 %
Pořiďte si stylové žaluzie v naší zvýhodněné nabídce.

Montujeme žaluzie a pomáháme

Obsah článku

Dobrovolnický den v DC ADRA Ostrava

Znáte Dobrovolnické centrum ADRA v Ostravě? Centrum je součástí humanitární organizace ADRA a koordinuje dobrovolnické aktivity v Ostravě a okolí. Propojují dobrovolníky, kteří chtějí pomáhat, s těmi, kteří pomoc potřebují. 

Centrum spolupracuje s domovy pro seniory, nemocnicemi a sociálními službami. Snaží se zpříjemnit těžké chvíle nemocným, rozptýlit seniory a rozveselit lidi se zdravotním postižením. Mezi jejich aktivity patří i Charitativní ADRA obchody Ostrava, do kterých může každý darovat oblečení, obuv, knížky, povlečení a vše, co v domácnosti již nevyužije.

Velmi si vážíme práce, kterou Dobrovolnické centrum ADRA dělá. Víme, že dnešní uspěchaná doba je náročná a ceníme si aktivit, které připravuje jak spolek, tak samotní dobrovolníci. 

Proto jsme se rozhodli DC ADRA také pomoci. Samozřejmě tak, jak umíme nejlépe – namontováním stínící techniky úplně zdarma.

Montovali jsme ideální kancelářské stínění –  vertikální žaluzie. Do práce se v rámci dobrovolnické činnosti zapojili dokonce i naši kolegové z kanceláře pod odborným vedením montéra Jardy. 

Věříme, že se pracovníkům DC ADRA bude s novým stíněním lépe a komfortněji pracovat a jejich aktivity budou dál pokračovat v takových kvalitách jako doposud. 

Děkujeme, DC ADRA za to, co děláte.

Přehrát video o Pomáháme v DC ADRA

Napsali o nás

„Děkujeme firmě Zaluzieee.cz, která nám věnovala do našich kanceláří zcela nové krásné stínění, a to včetně profesionální montáže jejími techniky. Sluníčko je sice fajn, ale když sedíte v kanceláři a je ho až příliš, tak to na pracovních výkonech moc nepřidá. Takže díky novému stínění můžeme ještě lépe a efektivněji pomáhat všude tam, kde je to potřeba. Ještě jednou moc DĚKUJEME!“

DC ADRA

Facebook
Twitter
LinkedIn

Související články

Připojte se k 8 237 milovníkům soukromí

🏠 průvodce světem žaluzií a rolet

🏠 inspirace pro váš domov

🏠 info o akcích a slevách vždy jako první

🏠 posíláme 2x do měsíce

Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí.
Zásady zpracování osobních údajů

Související články

Plisé rolety

Plisé žaluzie – kdy a kde je použít

Plisé žaluzie nabírají v posledních letech strmě na oblibě a stávají se synonymem moderního stínění. Vkusně v sobě kombinují minimalistickou estetiku a praktické využití, které spočívá především v naprosté univerzálnosti.

PŘEČÍST »

Nezávazná poptávka

NEW: Nezávazná poptávka

Ještě jedna věc…

Děkujeme za odeslání formuláře. Naši kolegové Vám budou v nejbližší době volat, a to z telefonního čísla s předvolbou 553 400 xxx. Abychom Vám stínili co nejdříve, buďte prosím na příjmu.

Upozorňujeme, že pro zrychlení celého procesu Vám můžeme volat i mimo běžnou pracovní dobu, tedy o víkendu nebo o svátcích. Jde nám jen o domluvení termínu nezávazné schůzky – zabere to sotva minutku.

Ve Vašem emailu najdete shrnutí odeslaných informací.

Výprodej

Pořiďte si stínění v jedinečné akční nabídce. Nakoupíte ho teď výhodně se SLEVOU až 50 %.