POSEZÓNNÍ VÝPRODEJ: SLEVY AŽ 50 %
Pořiďte si stylové žaluzie v naší zvýhodněné nabídce.

Žaluzie na míru vs. typizovaná žaluzie

Obsah článku

Cena produktu hraje klíčovou roli pro většinu zákazníků. Jinak tomu není ani u žaluzií a rolet. Dilema, zda pořídit levnější typizované žaluzie z hobby marketu nebo dražší žaluzie na míru bylo (nebo ještě bude) tématem diskusí mnoha domácností. My vám přinášíme přehled hlavních rozdílů mezi těmito dvěma alternativami.

Žaluzie či rolety z hobby marketů

Jedním z klíčových faktorů, kterými se řídíme při výběru žaluzií, je jejich design a estetický dojem, který přináší do interiéru našeho domova. Bohužel, většina hobby marketů poskytuje pouze omezenou paletu barev. To může být problém, pokud hledáte specifický odstín nebo se snažíte vytvořit určitou atmosféru v místnosti. V takovém případě může být obtížné najít ideální řešení. Rovněž se setkáváme s omezeným výběrem rozměrů žaluzií. Hobby markety často nabízejí standardizované rozměry, které ale často do vašich oken nepasují. Každé okno je jedinečné a rozměry se mohou lišit. Výsledkem je, že i když bychom si z estetického hlediska vybrali nějaké žaluzie, nemusí dokonale sedět do našeho prostoru.

Žaluzie na míru

Pokud jde o žaluzie na míru, situace je zcela odlišná. Možnosti výběru barev jsou mnohem širší a můžete si zvolit tu, která se nejlépe hodí k vaší domácnosti. Stejně tak si můžete určit přesné rozměry žaluzií, aby se perfektně přizpůsobily vašim oknům. Pokud si nevíte rady nebo chcete konzultaci s odborníky, napište nám. Vaše okno sami zaměříme a poradíme, jaký typ žaluzie na míru je pro vás (vzhledem k vašim možnostem a požadavkům) nejvhodnější. Záleží totiž na každém detailu.

Žaluziemi na míru dosáhnete skvělého estetického výsledku a efektivního zastínění, které zabrání přehřívání interiéru i nevyžádaným pohledům z ulice.

Kolik stojí žaluzie na míru?

Záleží na typu žaluzií či rolet, ale cena je samozřejmě vyšší než u žaluzií z hobby marketu. Kvalita a provedení žaluzie na míru za těch “pár stovek” navíc ale rozhodně stojí. Kvalitním stíněním totiž můžete ušetřit i za energii, kterou byste spotřebovali například na klimatizování místnosti.

Na kvalitu se vyplatí počkat

Je pravdou, že pokud na stínění spěcháte, je nejlepší variantou zaběhnout do hobby marketu a vybrat jedno z dostupných řešení. Pokud nicméně máte čas a nechcete výběr uspěchat, podívejte se na naše recenze a přesvědčte se o spokojenosti našich zákazníků se žaluziemi na míru. 

Neztrácejte čas a napište nám. Rádi poradíme – třeba ohledně roletek den a noc nebo plisé žaluzií. Vše zaměříme, zrealizujeme a vy si můžete už jen užívat s novým stíněním dle vašich představ – a nemusíte ani nikam jezdit.

Přehrát video o žaluzie na míru nebo z hobby marketu
Facebook
Twitter
LinkedIn

Související články

Související články

Vymena-navijeci-pasky-zaluzie

Jak vyměnit textilní pásku žaluzie?

Při správné údržbě – která obnáší především šetrné zacházení a pravidelné čištění – se s nutností opravy či výměny součástek setkáte pouze výjimečně. Přesto může k poškození dojít,

PŘEČÍST »
Pomahame v ADRE

Montujeme žaluzie a pomáháme

Zúčastnili jsme se dobrovolnického dne pro DC ADRA Ostrava. Dobrovolnickému centru jsme namontovali vertikální žaluzie do kanceláří zcela zdarma. Podívejte se, jak to probíhalo.

PŘEČÍST »

Nezávazná poptávka

NEW: Nezávazná poptávka

Ještě jedna věc…

Děkujeme za odeslání formuláře. Naši kolegové Vám budou v nejbližší době volat, a to z telefonního čísla s předvolbou 553 400 xxx. Abychom Vám stínili co nejdříve, buďte prosím na příjmu.

Upozorňujeme, že pro zrychlení celého procesu Vám můžeme volat i mimo běžnou pracovní dobu, tedy o víkendu nebo o svátcích. Jde nám jen o domluvení termínu nezávazné schůzky – zabere to sotva minutku.

Ve Vašem emailu najdete shrnutí odeslaných informací.

Posezónní výprodej

Pořiďte si stínění v jedinečné akční nabídce. Nakoupíte ho teď výhodně se SLEVOU až 50 %.