VÝPRODEJ: SLEVY AŽ 50 %
Pořiďte si stylové žaluzie v naší zvýhodněné nabídce.

Plisé žaluzie – kdy a kde je použít

Obsah článku

Plisé žaluzie nabírají v posledních letech strmě na oblibě a stávají se synonymem moderního stínění. Vkusně v sobě kombinují minimalistickou estetiku a praktické využití, které spočívá především v naprosté univerzálnosti. Podívejte se, proč by plisé žaluzie mohly být tou správnou volbou také pro váš dům či byt.

Plisé žaluzie

Flexibilní stínění i jednoduchá údržba

Plisé žaluzie lze vytahovat jak zespoda, tak i zeshora. Na rozdíl od běžných horizontálek tak můžete pliséčka použít třeba jen na spodní část okna, díky čemuž se vyhnete pohledům kolemjdoucích. Nebo si třeba vytvořit pruh a odstínit si pouliční lampu.

Ve variantě double si můžete navíc vybrat dvě látky. Třeba jednu propustnější, která funguje jako záclona (dovnitř vidět není, ale ven ano) a jednu zatemňovací na noc.

Nečistoty lze z žaluzie snadno odstranit měkkým kartáčkem. Pokud by to nestačilo, můžete ji také ručně vyprat podle našeho návodu. Na rozdíl od ostatních produktů v naší nabídce ji totiž můžete sundat a zase nandat, aniž byste tím ztráceli záruku.

Žádné provázky nebo šňůrky

Při ovládání se nemusíte děsit žádných provázků nebo šňůrek. Manipulace je tak jednodušší, bezpečnější pro děti a domácí zvířata a odolnější vůči poškození. I díky tomu jsou pliséčka produktem s nejdelší trvanlivostí z naší nabídky.

Plisé rolety se dají použít i na atypická okna – poradí si s lichoběžníkovými či trojúhelníkovými okny i podkrovím. Ve variantě s vodící lištou nehrozí u střešních oken prověšování. Jsou proto skvělou volbou pro malé byty i velké domy.

Plisé rolety

Velkou výhodou je také montáž. Na okno je možné umístit plisé rolety bez vrtání s uchycením pomocí jednoduché svěrky. To se hodí, pokud například bydlíte v podnájmu a nemůžete si dovolit zasahovat do cizího majetku.

Pliséčka nijak nesnižují světlost okna. Konstrukce nezabírá na okně místo navíc, nemusíte se tak bát, že byste po montáži i ve vytaženém stavu měli doma větší tmu.

No a v neposlední řadě jsou plisé žaluzie vkusným designovým doplňkem do domácnosti, a to díky velkému výběru barev i vzorů.

Kam se hodí plisé žaluzie?

Pro svoji již zmíněnou univerzálnost a flexibilitu se plisé rolety hodí téměř kamkoliv. Na okna plastovádřevěná, malá, velká, ale i atypická. U starších oken se zase hodí, že pliséčka není třeba uchycovat pomocí krycího profilu. Skvělou volbou jsou také plisé žaluzie pro HS portályfrancouzská okna.

Voděodolnost materiálu řadí plisé mezi vhodné typy stínění do kuchyně, koupelny nebo na WC. No a jak již bylo zmíněno, ideální řešení je to v bytech a panelácích, kde díky montáži bez vrtání nemusíte nijak zasahovat do konstrukce.

Plisé žaluzie – recenze

Pliséčka jsme naposledy montovali u paní Rozálie v Karviné. Za úkol jsme měli vybrat stínění, které se snadno ovládá a zároveň vypadá dobře. Šlo o kuchyň, takže jsme řešili i to, aby stínění vydrželo nějakou tu občasnou vlhkost. Volba padla na plisé žaluzie, které všechno tohle splňují.

Okna jsme pečlivě zaměřili, takže výsledný produkt na okno sedí perfektně – snadno se s roletami manipuluje, nikde se nezadrhávají. Barevně jsme ladili se zbytkem kuchyně, takže působí přirozeně.

Na to, jak montáž dopadla, se můžete podívat v naší inspiraci.

plise-kuchyne

Recenzeee klienta

Chtěla jsem nové stínění do kuchyně. Aby šlo snadno ovládat, zastínění jsem si mohla měnit podle situace a snadno se podívat ven, když potřebuju. Spolu s technikem jsme se u zaměření rozhodli pro pliséčka a musím říct, že naprostá spokojenost. Vypadají parádně, neměnila bych.

4.6
4.6/5
Facebook
Twitter
LinkedIn

Související články

Připojte se k 8 237 milovníkům soukromí

🏠 průvodce světem žaluzií a rolet

🏠 inspirace pro váš domov

🏠 info o akcích a slevách vždy jako první

🏠 posíláme 2x do měsíce

Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí.
Zásady zpracování osobních údajů

Související články

Nezávazná poptávka

NEW: Nezávazná poptávka

Ještě jedna věc…

Děkujeme za odeslání formuláře. Naši kolegové Vám budou v nejbližší době volat, a to z telefonního čísla s předvolbou 553 400 xxx. Abychom Vám stínili co nejdříve, buďte prosím na příjmu.

Upozorňujeme, že pro zrychlení celého procesu Vám můžeme volat i mimo běžnou pracovní dobu, tedy o víkendu nebo o svátcích. Jde nám jen o domluvení termínu nezávazné schůzky – zabere to sotva minutku.

Ve Vašem emailu najdete shrnutí odeslaných informací.

Výprodej

Pořiďte si stínění v jedinečné akční nabídce. Nakoupíte ho teď výhodně se SLEVOU až 50 %.