MÁME OTEVŘENO PO - PÁ 8:00 - 15:30
ZAVOLEJTE NÁM 553 400 340

Proč právě rolety den a noc?

Pří výběru interiérové stínící techniky se nabízí mnoho variant. Přesto stále více zákazníků volí novodobý trend, kterým jsou právě rolety den a noc (známe i jako žaluzie den a noc). 

Mezi nejhlavnější přednosti patří bezpochyby pestrá škála barev, ze kterých si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci. Dále pak snadné ovládání, abychom si nastavili ideální propustnost světla do dané místnost a také jednoduchá údržba. Intenzita světla v pokoji se odvíjí právě od světlosti látky. Co se týče interiérového stínění, zažívají rolety den a noc neskutečný boom. Není divu. Majestátní a ztělesněná elegance vypadá dobře na jakémkoliv typu oken.

rolety den a noc

Výhody rolet den a noc na jednom místě:

  • Možnost plného nebo částečného zastínění dle potřeby.
  • Snadná údržba – prach se oklepává sám při rolování žaluzie.
  • Elegantní provedení s bočními krycími lištami pro perfektní stínění.
  • Lze jednoduše změnit design výměnou samotné látky.
  • Můžeme se rozhodnout, jakou intenzitu světla si zvolíme po úplném zatažení pomocí volby průsvitnosti látky.
  • Textilní látky těchto rolet nejsou schopné akumulovat teplo, netopí proto do místnosti.
  • Výběrem světlé látky s nižší gramáží místnost prosvětlíte, aniž by kdokoli viděl dovnitř.

Proč vyměnit staré žaluzie za žaluzie den a noc?

Důvodů pro výměnu může být více. Ať už vás trápí staré, nepraktické horizontální žaluzie, nebo prachem zašlé vertikální žaluzie. Rolety den a noc oproti běžným žaluziím mají mnoho výhod (viz bod výše – jednoduchá údržba, snadná manipulace, volba průsvitnosti či výběr designu). Pořizovací cena není závratná. Vystoupíte ze zažitého stereotypu a jsme přesvědčeni, že roletky budete chtít do všech místností. Díky své dlouhé životnosti vás budou bavit a stanou se vaším parťákem pro hezčí interiér. 

Jak fungují žaluzie den a noc?

Konstrukce roletek den a noc se skládá z vybrané látky, která se vysouvá a zasouvá přímo do kazety. Ta je umístěna na rámu okna. Případně lze namontovat i do ostění nebo na strop. Zároveň látka nevisí na okně volně, ale vede elegantně v bočních lištách. Oceníte to především při otevření okna na “větračku”, když vám látka stále drží v lištách. 

Na rozdíl od žaluzií můžeme u rolet regulovat světlo pomocí nastavení požadované mezery mezi jednotlivými pruhy. Platí zde jednoduché pravidlo, že čím světlejší látka je, tím větší intenzita světla je v místnosti a naopak.

Zaměření roletek den a noc zdarma

Jako u všech našich produktů, i u žaluzií den a noc nabízíme zaměření zdarma. Zpravidla to stihneme dokonce do 48 hodin. Náš technik k vám přijede, zaměří rozměry okna a během této konzultace se dohodnete na cenové relaci a detailech (barva, umístění, atp.). Za zákazníky jezdíme téměř po celé republice. Vyplňte jednoduchý formulář níže a užívejte si zastíněný interiér.

Myslíte, že byste spíše ocenili třeba plisé žaluzie? I ty pravidelně montujeme. Přečtěte si 10 důvodů, proč zvolit právě je. 

Líbí se vám článek? Ukažte ho ostatním

Facebook
Twitter
LinkedIn

Související články

jak sundat žaluzie

Jak sundat žaluzie

Žaluzie je třeba čas od času umýt a přidat jim trochu šťávy. Nelamte si hlavu s tím, jak sundat žaluzie. Jejich sundání není vůbec složitý proces

PŘEČÍST »

Kontaktujte nás

Zaměření a cenovou nabídku vám uděláme do 48 hodin.

Kategorie

Štítky

Související články

jak sundat žaluzie

Jak sundat žaluzie

Žaluzie je třeba čas od času umýt a přidat jim trochu šťávy. Nelamte si hlavu s tím, jak sundat žaluzie. Jejich sundání není vůbec složitý proces

PŘEČÍST »

Sítě proti hmyzu do oken ZDARMA

Objednejte si plisé žaluzie, nebo roletky den a noc a dostanete sítě zdarma

Dvě mouchy jednou ranou

Plisé žaluzie jsou netradiční a stylová varianta stínění. Zaměření je ZDARMA!

ZAVOLEJTE NÁM na 553 400 340

Působíme téměř po celé ČR.