MÁME OTEVŘENO PO - PÁ 8:00 - 15:30
ZAVOLEJTE NÁM 553 400 340

Vertikální žaluzie – vracející se hit

Vracející se hit rozhodně nejen pro kanceláře. Vertikální žaluzie jsme léta potkávali pouze ve firemních kancelářích či jiných komerčních prostorech. A to díky vlastnostem perfektního velkoformátového stínění. Spousta z nás si je představí jako poněkud nudné bílé žaluzie, které bychom si nenechali nainstalovat ani zdaleka. 

Dnešní svět žaluzií se však posouvá raketovou rychlostí. Ze strohých kancelářských žaluzií se postupně stal velký designový trend. Je to tím, že dnes najdeme stovky variant kvalitních materiálů a nekonečné palety barev a vzorů.

Proč si vybrat právě vertikálky?

Neradi se omezujete? Dobrá zpráva! Jediným omezením v případě vertikálních žaluzií je vaše kreativita. Naštěstí i v tomto ohledu existují odborníci, kteří dokáží poradit. Vertikální žaluzie nabízí širokou škálu barev lamel. Žaluzie tak mohou tvořit skvělý dekorativní a estetický doplněk právě podle vašich představ. Skvěle zapadnou do vašeho bytu i domu. 

Nejen designový doplněk, ale také plně funkční pomocník

Kromě designového vzhledu také plní svoji funkci. S vertikálními žaluziemi se nemusíte obávat zvídavých pohledů sousedů či nepříjemných slunečních paprsků. Tyto žaluzie nabízejí dokonalou regulaci světla. Hodí se do větších i menších prostorů. Máte starosti z jejich údržbou? Žádný strach. V případě vertikálních žaluzií tenhle úkol zvládne opravdu každý.

Vertikální žaluzie si poradí s každým typem prostoru

Vertikální žaluzie vám stejně jako ty klasické horizontální pomohou perfektně zastínit požadovaný prostor. Jsou tady však i jiné situace, kdy si poradí právě jen ty svislé. Potřebujete opticky rozdělit obrovskou místnost? Není problém. Často se využívají takzvané látkové dveře, které také velmi pohodlně zakryjí něco, co nemá být vidět. Navíc se dokonale přizpůsobí vašemu interiéru. 

Bohužel mám atypická okna, takové žaluzie mít nemůžu

Přesně tohle slýcháme velmi často. Opak je však pravdou. Dnes se již najde cesta, jak vyšperkovat jakýkoliv prostor. Práve vertikální žaluzie jsou na atypické rozměry skvělou volbou. Hravě si poradí s šikminami i oblouky. 

Už jste se rozhodli? Zvolte vertikální žaluzie a budete nadmíru spokojeni. To vám garantujeme. Pro nezávaznou poptávku nás kontaktujte na formuláři níže. Buďte i vy u vzestupu vertikálních žaluzií mezi legendy stínící techniky. “Vertikálky” tu s námi jsou desítky let. A my jsme přesvědčeni, že další desítky let i budou. 

Líbí se vám článek? Ukažte ho ostatním

Facebook
Twitter
LinkedIn

Související články

Kontaktujte nás

Zaměření a cenovou nabídku vám uděláme do 48 hodin.

Kategorie

Štítky

Související články

Povánoční výprodej žaluzií

Objednejte si žaluzie až s 20% slevou a ušetřete

Webová podstránka

Sleva se vztahuje na horizontální, vertikální, plisé žaluzie a textilní rolety den a noc. Zaměření je ZDARMA!

ZAVOLEJTE NÁM na 553 400 340

Působíme téměř po celé ČR.