VÁNOČNÍ AKCE: 2+1 ZDARMA
Každý třetí kus stínění je na nás. Pořiďte si stylové žaluzie v naší zvýhodněné nabídce.

Plisé rolety: 7 důvodů, proč si je pořídit

Obsah článku

Plise_zaluzie

Možná už jste slyšeli o nejnovější metodě stínění. Je elegantní. Je moderní. Zapadne kamkoliv. Jmenuje se plisé roleta. Setkat se můžete i s termínem plisé žaluzie. Používají se oba a oba znamenají totéž. „Pliséčka“ představují účinné a designově vychytané zastínění okna, kdy máte plně pod kontrolou intenzitu slunečních paprsků, regulaci tepla a soukromí.

My vám na následujících řádcích přinášíme 7 důvodů, proč si plisé žaluzie pořídit.

Dokonalá ochrana soukromí

Už ani jeden pohled dovnitř. Plisé žaluzie dokonale obkreslí tvar okna tak, že dovnitř neuvidí nikdo, byť by se sebevíc snažil. Jak už jsme zmínili, dokonale napasovat je můžete na jakkoli atypické okno. Dejte jednou provždy sbohem pohledům sousedů a kolemjdoucích. Plisé žaluzie jsou synonymem pro soukromí.

Snadné ovládání

Plisé rolety můžete ovládat šňůrovou brzdou, plastovým madlem nebo pomocí tyče (profilem). Manipulaci s nimi zvládnete lusknutím prstu. Pánem (či paní) slunečních paprsků se tak může stát kdokoliv. Plisé žaluzie můžete ovládat vy, vaše malá ratolest a s trochou nadsázky i domácí mazlíček. Ovládání je doopravdy extrémně jednoduché.

Triviální údržba

Prachem zašlé žaluzie jednoduše vyčistíte měkkým kartáčem. Pokud je na roletách více špíny, můžete použít vlhký hadřík. Pro účinnější čištění můžete použít i prací prostředek. V některých případech lze plisé i vyprat. Jak vyčistit plisé žaluzie jsme řešili v našem předchozím blogovém příspěvku. Podívejte se a zjistěte, jak je co nejšetrněji umýt.

Hodí se na atypická okna

Plisé roletu lze instalovat takřka kamkoliv. Nezalekne se sebemenšího podivného tvaru. Trojúhelník, lichoběžník, prapodivný čtverec. To vše „pliséčko“ zvládne zastínit. Ať už se jedná o sebevíce zvláštní tvar, vypadá vždy skvěle. V plisé roletách máte jistotu.

Široký výběr barev

Chceme, abyste se cítili s plisé roletami ve vaší domácnosti příjemně. Proto si můžete vybrat ze stovek odstínů. Vyberte si takovou, která padne vašemu interiéru. Odstín lze přizpůsobit barvě okna či pokoje. 

Jsou nehořlavé

Bezpečnost nade vše! Plisé roleta je vyrobená z nehořlavého materiálu. Díky tomu jste tak v přítomnosti plisé žaluzií v bezpečí a bez obav, že látka chytne. I tak však dbejte při manipulaci se zapalovačem, sirkami či dalšími nástroji zvýšené opatrnosti. 

Zastíní i zimní zahrady

Ano, plisé žaluzie skvěle pasují i do zimních zahrad, pergol nebo teras. Vyrábějí se různých tvarech i rozměrech. Hodí se tak skvěle na oblouky, šikminy nebo trojúhelníky. Stínění zimních zahrad na míru pomocí plisé žaluzií je dokonale elegantní a moderní. Vaší zimní zahradě či terase budou slušet.

BONUS: Výměna za nové plisé rolety zdarma

Čtete správně. Zdarma vám demontujeme staré žaluzie a namontujeme zbrusu nové plisé rolety (žaluzie). Staré žaluzie zadarmo a šetrně zlikvidujeme. Montáží nových žaluzií se tak nebudete muset vůbec zaobírat. Stačí pouze zavolat nebo vyplnit formulář. Přijedeme a žaluzie vyměníme.

Už jste se rozhodli? Nákupu plisé žaluzií nebudete litovat. To vám garantujeme. Pro nezávaznou poptávku nás kontaktujte na formuláři níže.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Související články

Vymena-navijeci-pasky-zaluzie

Jak vyměnit textilní pásku žaluzie?

Při správné údržbě – která obnáší především šetrné zacházení a pravidelné čištění – se s nutností opravy či výměny součástek setkáte pouze výjimečně. Přesto může k poškození dojít,

PŘEČÍST »

Související články

Vymena-navijeci-pasky-zaluzie

Jak vyměnit textilní pásku žaluzie?

Při správné údržbě – která obnáší především šetrné zacházení a pravidelné čištění – se s nutností opravy či výměny součástek setkáte pouze výjimečně. Přesto může k poškození dojít,

PŘEČÍST »
Pomahame v ADRE

Montujeme žaluzie a pomáháme

Zúčastnili jsme se dobrovolnického dne pro DC ADRA Ostrava. Dobrovolnickému centru jsme namontovali vertikální žaluzie do kanceláří zcela zdarma. Podívejte se, jak to probíhalo.

PŘEČÍST »

Nezávazná poptávka

NEW: Nezávazná poptávka

Vánoční akce: 2+1 zdarma

Před Vánoci jsme si pro vás připravili AKCI. Každý třetí kus stínění je na nás. Dopřejte svému domovu změnu.